Samsung Galaxy J7 Prime şarj sorunu

Yer
Bursa
Cihaz
Samsung J7 prime
telefonu daha yeni aldım neredeyse 2-3 ay oldu aldıktan 1 ay sonra filan şarj yükselmemeye başladı bu yüzden garantiye yolladım yazılım yüklenip geri yollandı ( şarj aleti ile beraber gönderdim). daha sonra aynı sorun devam etti arada bi oluyor 1 gün bırakıyorum şarj 60 oluyo çok fazla yavaş oluyor bi kere de şarj aletini tanımamazlık yaptı garantiye yolladım yine aynı sorunu yazdım ek olarak şarj aletini tanımıyor diye de yazdım telefonu bugün aldım telefonun açıklama kısmında yazan şey şu 'cihaza ait olan şarj aleti ile kullanılsın' böyle bi açıklama olabilir mi ya bunun üzerine samsung teknik servisi aradım dediklerimi anlattım onlarada uygulamadan dolayı olabilir dedi dedim test filan yapılıyor mu yapılıyor dedi bi bende mi çıkıyor bu hata diyince de tekrar bize gönderin diyo telefonu 2 defa gönderdim zaten hala nasıl çözemediler anlamıyorum 1 hafta kullanıcam dedim denicem eğer bu sorun çok fazla olmaya devam ederse göndereceğim dedim bi bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz ?

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Şarj sisteminin sıkıntısı üç noktaya bağlı: Kablo, adaptör ve piliniz. Üçü de sağlıklı ise telefonunuz sorunsuz şekilde şarj olur. Kablo ve adaptör kısmında farklı seçenekler deneyin. Böylece sorunun pilde olup olmadığı ortaya çıkar.

Yer
Bursa
Cihaz
Samsung J7 prime
Şarj sisteminin sıkıntısı üç noktaya bağlı: Kablo, adaptör ve piliniz. Üçü de sağlıklı ise telefonunuz sorunsuz şekilde şarj olur. Kablo ve adaptör kısmında farklı seçenekler deneyin. Böylece sorunun pilde olup olmadığı ortaya çıkar.
garantiye 2 defa gönderdim pilden olabilir mi ki uygulamadan filan olabilir mi sizce

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Fabrika ayarlarına döndürdüyseniz zaten cihaz fabrikadan çıkmış gibi oluyor. Uygulamaların etkileme şansı bitiyor o an.

Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Daha önce yan sanayi şarj aleti ve USB kablo kullandıysanız bu, telefona ciddi hasarlar vermiş olabilir. Ben de aynı sorunu yaşıyordum, telefonu değişmek zorunda kaldım. Pili değiştirsen belki fayda eder ama edeceğini düşünmüyorum. Yan sanayi kablolar her zaman tehlikelidir, bunu unutma.

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Kullandığınız şarj aletinin 5 volt üzerinden amper değeri kaçtır? Boşta kendi kendine şarj azalıyor mu? Aynı telefonu kullanıyorum pil performansı olarak çok iyi bir model.

Yer
Bursa
Cihaz
Samsung J7 prime
Kullandığınız şarj aletinin 5 volt üzerinden amper değeri kaçtır? Boşta kendi kendine şarj azalıyor mu? Aynı telefonu kullanıyorum pil performansı olarak çok iyi bir model.
kendi orjinal şarj aletini kullanıyorum farklı hiçbirşey kullanmadım sadece şarj aletiyle şarj olmuyor bataryada sıkıntı yok arkadaşımda da aynı telefon var onunkiyle şarj edince oluyor ama benim şarj aletinde sıkıntı var ve bu kabloda sanırım kabloyu değiştirince benim tel de olmaya başlıyor olması gerektiği gibi anlamadığım şu 2 defa gönderdim kablodaki sıkıntıyı anlamadan gönderdiler bana birinde yazılım attılar diğerinde çok saçma bir şekilde "cihaza ait şarj aleti ile kullanılsın yazmışlar" zaten şarj aletiyle beraber yolladım 2 defa test etmiyorlar heralde dün yine gönderdim öncesinde arayıp şikayet ettim bursa nilüfer şubesini bozuk olan şeyi yolluyorlar diye inşallah bu sefer düzelir kullanıcı hatası da olabilir onada razıyım parasını veirirm düzelir ama hiçbir şekilde bir hata bulmamaları beni şaşırtıyor samsungla görüştüm bugün size cihazınız elimize ulaştı diye bir mesaj gelirse bizi arayın daha detaylı onarım sağlayacağız dendi dün gönderdim henüz gelmedi o mesaj

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Evde zeytin ağacı nasıl yetiştirilir?
    Sağlıklı beslenmeye verilen önemin gitgide artmasıyla tükettiğimiz gıdaların organik olmasına daha da özen gösteriyoruz. Organik beslenmenin bir yolu ...
  • Pronovias 2019 koleksiyonunu sunuyor
    Pronovias tasarım direktörü Hervé Moreau, 2019 için vücudu saran modeller zarif kumaşlar, nazik ve göz alıcı çiçek desenlerini tercih ediyor Geli ...
  • Embriyo transferi sonrasında ne yapmalıyım?
    Tüp bebek tedavisi gören her hasta için, embriyo transfer işlemi, tedavinin en stresli ve heyecanlı işlemidir. Haftalar süren ilaç kullanımı ve takip ...