Samsung Galaxy J7 Prime'a güncelleme gelmiyor

REKLAMLAR

Cihaz
Samsung Galaxy J7 Prime
Arkadaşlar özet geçiyorum csc si XFA model numarası G610F daha önceden 7.0 gelmiyordu xfa olan cihazlara ben odin ile yükledim yükledikten 10 gün sonra felan geldi ancak heldiği gibi telefon kapandı ve üstte kırmızı yazı şeklinde açılmadı şimdi ise telefoncuya götürdüm yaptırdım ama 6.0.1 e geri çevirmişti bende zaten normal yolla güncellerim olur dedim ama bi terslik çıktı galiba hiçbir şekilde güncelleme alamıyorum aktif csc kodu her şeyi var ama olmuyo şuan xfa csc sine 8.0 sürümü bile gelmiş ama ben daha 6.0.1 deyim bi yol gösterebilirseniz birde ben kendim odin ile güncelledikten sonra aktif csc kodu gitmişti o yüzden de olabilir mi acaba ancak şuan var ama hala gelmiyo

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 5)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Evdeki balık kokusu nasıl geçer?
    Balık, zengin vitamin içeriği ve güçlü besin değeri bakımından hem çocukların hem de yetişkinlerin düzenli olarak tüketmesi gereken bir gıdadır.  Haf ...
  • Karnabahar pizza tarifi
    Büyük küçük herkesin sevdiği ve tok insanının bile iştahını kabartacak niteliktedir pizza. Aşağıda tarifini paylaştığımız pizza ise tarifi bildiğiniz ...
  • Cilt kuruluğuna karşı alınabilecek önlemler
    Kış aylarında soğuk havanın cildin nemini azaltmasıyla en sık karşılaşılan problemlerden biri cilt kuruluğudur. Kızarıklık ve pullanma da cilt kurulu ...