Samsung Galaxy J7 Prime'da kayıtlı Wi-Fi şifresi öğrenme

browest

Üye
Cihaz
Samsung j7 prime
Samsung J7 prime kullanıcısıyım. Cihazım rootludur. ES Dosya yöneticisi ile data/misc/wifi dizininden wpa_supplicant.conf dosyasını açtım wifi ağ isimleri görünüyor ancak şifre kısımında "2ba9ar72fsjca35....." bigi uzunca bir kod çıkıyor. Buradan şifreyi öğrenemedim nerede hata yapmışımdır yardım eder misiniz?

Cihaz
turktelekom tt 175
cihaz wifiye baglı iken modem ara yüzü ile wifi ayarlarına ulaşmayı deneyebilirsin

metoxox

Üye
Cihaz
htc s9u
Samsung J7 prime kullanıcısıyım. Cihazım rootludur. ES Dosya yöneticisi ile data/misc/wifi dizininden wpa_supplicant.conf dosyasını açtım wifi ağ isimleri görünüyor ancak şifre kısımında "2ba9ar72fsjca35....." bigi uzunca bir kod çıkıyor. Buradan şifreyi öğrenemedim nerede hata yapmışımdır yardım eder misiniz?
root yetkin varsa öğrenirsin

SironaX

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy J7 Prime
Root dahi olsa olmuyor çok uğraştım ben

Birco1919

Üye
Cihaz
J7 2015
Eğer telefomun rootlu ise git androdumper gibi programlar var root yetkisi ver şifreyi öğren sana yavsiyem wpswpa tester indir ve root yetkisi ver kayıtlı wifi bölümü vardı açar açmaz sağ üst köşede dokun ve kolay gelsin hayırlı olsun :)

SironaX

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy J7 Prime
görünen şifreler hep kriptolu şifreler

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...