Advertisement

Samsung Galaxy J7 Prime'da ön kamera sorunu

Cihaz
Samsung Galaxy J7 Prime
Merhabalar, Samsung Galaxy J7 Prime modelli telefonumu yıllardır kullanıyorum ancak bugün ön kamera sıkıntı çıkartmaya başladı. Arka kamera gayet iyi fotoğraf çekiyor ve çalışıyor ancak ön kameraya geçtiğim sırada uygulamadan otomatik olarak çıkış yapıyor. Tekrar kameraya bastığımda ise "Uyarı" başlığıyla "Kamera başarısız." hatası veriyor. 3 gün önce tamire gitti telefonum, 2 gün önce tekrar tamire götürdüm. Bu sabah WhatsApp ile canlı yayın yaptığımda ön kameram çalışıyordu ancak şu an çalışmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Tamire gitmeden önce böyle bir sorununuz var mıydı?

Cihaz
Samsung Galaxy J7 Prime
Tamire gitmeden önce böyle bir sorununuz var mıydı?
Hayır. İlk tamire gitme sebebi; 1 yıl önce cebimde telefon ile denize girdim ancak su yalnızca ahize, güç tuşu ve sağ üst köşeye temas etmişti. 1 yıldır telefonu yaptırmaya fırsatım olmadı ve 3 gün önce tamire verdim, 2 saat sonra geri aldım. Ancak telefonumun geri tuşu basmayınca tekrar tamire götürdüm ve onu da gün içinde tamir ettirdim. O gün her şeyi sağlamdı. Hatta bugün sabah da her şey sağlamdı ancak öğleden beridir telefonumun ön kamerasında bir sorun var.

Cihaz
Samsung Galaxy J7 Prime
Merhaba,

Güvenli mod'a geçerek tekrar kontrol edebilir misiniz?
Merhaba, telefonumu Güvenli Mod'a geçirdim ancak bir sonuç elde edemedim. Telefonumu dün telefoncuya götürdüm ve tamir ettirdim. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Cihaz
Samsung galaxy j7 2016
Merhaba samsung j7 ön kamera sipariş ettim önceki kamera bulanık gösteriyordu şu dökülmüştü yeni aldığım kamera taktiğimda ise ön kamerayı kullanmak için açtığımda hata veriyor nedeni ne olabilir ?

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.