REKLAMLAR

Samsung Galaxy J7 Pro alınır mı?

REKLAMLAR

Cihaz
general mobile 4g
arkdaşlar samsung 7pro almayı düşünüyoeum lakin mor leke sorunu varmış doğrumu?

REKLAMLAR

Cihaz
Lenovo P2a42
Arkadaşımda J7 Pro var. Uzun zamandan beri kullanıyor. Henüz mor leke vs. sorun görmedi. Mor leke sorunu görünen telefonlar olabilir. Ama hala piyasada olan ve seri üretim yapılan bir telefon. Samsung gibi prestijli bir firma hatanın önüne geçtiğini düşünüyorum. Eğer oldu da çıkarsa mor leke telefon iadesinde veya değişiminde sorun çıkarmazlar. İyi günler.

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Mor leke sorunu cok kiside çıktığı dogrudur ilk parti üretimlerinde bu sorun vardi. Şikâyet var sitesinde bu sorun ile acilmis cok konu var. Ben j7 pro kullaniyorum telefondan memnunum. Kamera ve batarya olarak iyi bir model. Mor leke sorunu bende cikmadi ama bu sorunu yaşayanlar çok oldu. Ikinci parti uretimde bu sorunlarda giderilmis olabilir.
Butcen tam olarak ne kadar? Farklı modellere de bakilabilir. Ithalat garantili ürünler fiyat olarak daha ucuz türkiye garantili modellere göre.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...
  • Domates suyunun faydaları
    Vitamin ve mineral deposu olan domates suyu hem güzelliğe, hem de sağlığa çok faydalıdır. Domates suyunun içeriğinde A, B1, B2, B3, B5, B6 ve K vitami ...
  • Koşu bandı neden ağrı yapar?
    Koşu yapmak ve kasın aşırı kullanılması durumunda baldırlarınıza ağrı girebilir. Koşucularda baldır yani kalf kasının ağrısı çoğunlukla kas liflerinin ...