Samsung Galaxy J7 Pro alınır mı?

Cihaz
general mobile 4g
arkdaşlar samsung 7pro almayı düşünüyoeum lakin mor leke sorunu varmış doğrumu?

Cihaz
Lenovo P2a42
Arkadaşımda J7 Pro var. Uzun zamandan beri kullanıyor. Henüz mor leke vs. sorun görmedi. Mor leke sorunu görünen telefonlar olabilir. Ama hala piyasada olan ve seri üretim yapılan bir telefon. Samsung gibi prestijli bir firma hatanın önüne geçtiğini düşünüyorum. Eğer oldu da çıkarsa mor leke telefon iadesinde veya değişiminde sorun çıkarmazlar. İyi günler.

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Mor leke sorunu cok kiside çıktığı dogrudur ilk parti üretimlerinde bu sorun vardi. Şikâyet var sitesinde bu sorun ile acilmis cok konu var. Ben j7 pro kullaniyorum telefondan memnunum. Kamera ve batarya olarak iyi bir model. Mor leke sorunu bende cikmadi ama bu sorunu yaşayanlar çok oldu. Ikinci parti uretimde bu sorunlarda giderilmis olabilir.
Butcen tam olarak ne kadar? Farklı modellere de bakilabilir. Ithalat garantili ürünler fiyat olarak daha ucuz türkiye garantili modellere göre.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Cilt lekeleri için doğal çözümler
    Cildiniz özellikle yaz aylarında güneşin zararlı ışınları nedeniyle leke ve ben oluşumuna meyillidir. Kolay kolay geçmeyen bu lekelerden cildinize doğ ...
  • Deri çantalar nasıl temizlenir?
    Deri hassas ve dayanıklı bir malzemedir. Hem spor hem şık görüntüsüyle birçok kıyafetle kombinlenebilen deri çantalar da dokusu ve kalitesiyle dikkat ...
  • Peynirli tavuk tarifi
    Peynirli tavuk tarifi, acılı yemekleriyle nam yapmış Kore mutfağının acı ve peynirin mükemmel birlikteliğiyle ortaya çıkan bir yemeğidir. Kore mutfağı ...