Samsung Galaxy J7 Pro alınır mı?

Cihaz
Lenovo P2a42
Arkadaşımda J7 Pro var. Uzun zamandan beri kullanıyor. Henüz mor leke vs. sorun görmedi. Mor leke sorunu görünen telefonlar olabilir. Ama hala piyasada olan ve seri üretim yapılan bir telefon. Samsung gibi prestijli bir firma hatanın önüne geçtiğini düşünüyorum. Eğer oldu da çıkarsa mor leke telefon iadesinde veya değişiminde sorun çıkarmazlar. İyi günler.

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Mor leke sorunu cok kiside çıktığı dogrudur ilk parti üretimlerinde bu sorun vardi. Şikâyet var sitesinde bu sorun ile acilmis cok konu var. Ben j7 pro kullaniyorum telefondan memnunum. Kamera ve batarya olarak iyi bir model. Mor leke sorunu bende cikmadi ama bu sorunu yaşayanlar çok oldu. Ikinci parti uretimde bu sorunlarda giderilmis olabilir.
Butcen tam olarak ne kadar? Farklı modellere de bakilabilir. Ithalat garantili ürünler fiyat olarak daha ucuz türkiye garantili modellere göre.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 6)

Aile Bilimi

• Ev yapımı limonata tarifi
    Yaz sıcaklarında yemekten çok aradığımız şey, bizi serinletecek buz gibi içeceklerdir. İlk akla gelenlerden biri de limonatadır. Bizi çocukluğumuza gö ...
  • Deodorant lekeleri nasıl çıkarılır?
    Sıcak günlerin başlamasıyla birlikte özen gösterilmesi gereken hususlardan biri de deodorant kullanımıdır. Deodorantların faydası tartışılmaz fakat ...
  • Rahim kanseri tanısı ve tedavisi
    Genellikle 50-60 yaş grubu kadınlarda ortaya çıkan rahim kanserinin tedavisi, rahatsızlığın evresi ve hastanın genel sağlık durumuna göre şekilleniyor ...