Samsung Galaxy J7 Pro mu, yoksa Samsung Galaxy C7 Pro mu?

brnglcn

Üye
Cihaz
samsung c7 pro
Hangisi daha avantajlı ? Garanti açısından j7 ama özellikler bakımından da c7 de daha iyi geldi bana . Fazlasıyla kararsızım.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Bütçe ne kadar ve bu ikisinden biri olmak zorunda mı?

agit

Üye
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Donanım ve performans olarak birbirine yakın modeller. C7 donanım olarak biraz daha iyi.

brnglcn

Üye
Cihaz
samsung c7 pro
Bütçe ne kadar ve bu ikisinden biri olmak zorunda mı?
Bütçe 1400 1700 arası . Hayır bu ikisinden biri olmak zorunda değil asında j7 pro ya karar vermiştim ama c7 pronun da fiyatın hemen hemen aynı olmasına rağmen daha fazla özelliği olması cezbetti biraz. ama garanti açısından sıkıntı olur mu diye düşünüyorum.

Donanım ve performans olarak birbirine yakın modeller. C7 donanım olarak biraz daha iyi.
Android 7 güncellemesi alır mı acaba ? Bir de c7 için garantide sıkıntı olacağını belirtenler falan vardı . Karar veremedim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Yusuf Bilgin

@kalligraphy.art
Üye
Cihaz
iphone
samsung galaxy a7 öneririm size kalmış.

agit

Üye
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
C7 modelleri 7.0 güncellemesi almaya başladı zaten, ithalat garantili olduğu için telefonun garantisine Samsung bakmıyor. Telefonunda sorun oldu mu Türkiye garantili modellere göre sorun yaşama ihtimalin daha yüksek. A7 2017 modeline de bakmayın o fiyatı hak eden bir cihaz değil. A7 2017 alacağına 100 tl koy S7 ithalat garantili ürün alırsın.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.