Samsung Galaxy J7 Pro root sorunu

REKLAMLAR

Cihaz
samsung galaxy j7 pro
root atıyorum fakat supersu gelmiyor ve root olmuyo fakat odin programında hata vermiyor succes yazıyo yardın edin lütfen

REKLAMLAR

Cihaz
samsung galaxy j7 pro
sm-j730f android 7.0 şuan root attım fakat samsung galaxy h7 pro yazısında reset atıp duruyo.

Yer
Kırıkkale
Cihaz
General mobile 5 plus
Bir yerde yanlış bir şey yapmışsın ve eksik yükleme yapmış öncelikle stock rom yükleyip daha sonra tekrar root işlemini yapabilirsin

Yer
Samsun BAFRA
Cihaz
Samsung j7
Forumda sıralı şekilde a dan z ye tam açıklamalı bir video ve programlarını verseniz bence süper olacak. Bilgilere hep yarım yarım ulaşıyorum ve sırasını yada yolunu yanlış yapıyorum. Umarım dikkate alınır. bu blgi. Teşekkürler.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Tuzlama sardalya tarifi
    Gümüş renginde, pullu ve küçük kemikli bir balık olan sardalya hamsigiller familyasının bir üyesidir. Sardalya kiremit üzerinde, mangalda, tavada, fı ...
  • D vitamini eksikliği nasıl giderilir?
    En önemli kaynağı güneş olan D vitamini insan vücudu için son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olmamıza rağmen halkımızda D vitamini eksikliği ol ...
  • Mobil sağlık uygulamaları
    Akıllı telefonlar farklı uygulamalarıyla hayatlarımızda geniş bir yer kaplıyor. Bunların içinde en önemli olanlarından biri de “Mobil Sağlık Uygulama ...