Samsung Galaxy J7 root atma sonrası açılmıyor

REKLAMLAR

Cihaz
Samsung Galaxy J700F
Selâm.

Samsung Galaxy j700F telefonumu rootladım. Rootlama başarılı oldu, ancak ben oyunlarda hile vs. yapmak adına Lucky Patcher yazılımını Game Killer'i lisanslamak için kullanmak üzere açtım ve sonrasında bana 'Lucky Patcher'ın doğru çalışabilmesi için vs. vs.' gibisinden bir seçenek sundu, kabul ettim (EVET) ile devam ettiğimde telefonum yeniden başlamadı artık telefonun çöktüğüne dair bir simge veriyor ve sonrasında ise 'Recovery Mode'a geçiş yapıyordu, telefon hiç bir şekilde açılmıyor. Telefon açıldığında başta yukarıda sağ kısımda: 'custom binary blocked by frp lock' bu uyarıyı veriyor. Ancak ben bunu araştırdım, çözümünü uygulayabilirim. Ancak uygulayabilmem için 'Download Mode'un aktif olması gerekir, ki o da aktif olmuyor. Direkt olarak beni telefon açılışında bakım moduna alıyor. Oradaki tüm işlemleri denedim, en azından kısa işlemleri. 'ADB' falan pekâlâ bilgim olmadığından erişim sağlamadım. Buraya danışayım dedim.

Telefon ilk açılıyor ve sonrasında 'Install Update...'den sonra bir simge beliriyor, simgede: 'Bir üçgenin içerisinde ünlem ve aşağıya üç nokta android simgesinin düşmüş hali var' yani bir nevi telefonun çöktü gibisinden bir simge belirtiyor ve sonrasında telefonu bakım modunda devam ettiriyor.

Yardımlarınız için tekrar teşekkür ederim.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 4)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Cilt kuruluğuna karşı alınabilecek önlemler
    Kış aylarında soğuk havanın cildin nemini azaltmasıyla en sık karşılaşılan problemlerden biri cilt kuruluğudur. Kızarıklık ve pullanma da cilt kurulu ...
  • Tuzlama sardalya tarifi
    Gümüş renginde, pullu ve küçük kemikli bir balık olan sardalya hamsigiller familyasının bir üyesidir. Sardalya kiremit üzerinde, mangalda, tavada, fı ...
  • D vitamini eksikliği nasıl giderilir?
    En önemli kaynağı güneş olan D vitamini insan vücudu için son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olmamıza rağmen halkımızda D vitamini eksikliği ol ...