Samsung Galaxy J7 şarj sorunu

Cihaz
Samsung J7 2016
Telefonumu şarja taktığım zaman sürekli aynı şarjı gösteriyor mesela 68 iken takiyorum 10 dakika sonra baktığımda yine aynı 68 yazıyor,açıp kapatıyorum batarya farklı bir değer gösteriyor,farklı şarj aleti deniyorum hiç olmuyor,arkadaşımdan aldığım şarj aleti bir ediyor bir etmiyor,bazı prizlerde şarj oluyor bazı prizlerde şarj oluyor gösteriyor fakat aynı değeri gösteriyor sorun nedir?

Cihaz
Samsung J7 2016
Orjinal bataryası 119 tl teknosada ve benim alma imkanim yok şu an başka bir yöntem yok mu bunu denemenin

Cihaz
Samsung J7 2016
2 yıl fakat daha garantisi bitmedi ama annem telefonun kutusunu attı çöpe içinde garanti belgesi de vardı

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Diyabetin belirtileri
    Halk arasında “şeker hastalığı” olarak tabir edilen diyabet, midenin hemen arkasında bulunan pankreas adını verdiğimiz salgı bezinin bir hastalığıdır. ...
  • Deichmann ile ayaklar hafifliyor
    Deichmann’ın bu sezon koleksiyonunda yer alan terlik ve sandalet modelleriyle 7’den 70’e herkes yazın kavurucu sıcaklarına hazır. Rahatlık ve şıklığı ...
  • Çabuk acıktıran yiyecekler
    Bazı besinleri yediğimizde daha çabuk acıktığımız bilinen bir gerçek. Böyle durumlarda açlığımızı bastırmak için ne bulursak yeriz desek yanlış olmaz. ...