Samsung Galaxy J7 sıfırlama sonrası açılmıyor

Cihaz
SAMSUNG GALAXY J7
arkadaşlar öncelikle merhaba benim telefonumda team win recowery project yüklü telefonuma burdan reset atmam gerekti ve sanırım sistemi sildim telefon açılırken sadece model marka ekranı geliyor ve sonrasında ekran karanlık oluyor yeniden başlattım reset attım fakat düzelme olmadı tek amacım açılmayan wifiyi düzeltmekti lütfen yardım edermisiniz

Çaylak2626

Team win project indirme bir daha o zararlı bir uygulama senin telefonun brick olmuş.bir keresinde bendede olmuştu.düzelttim.senin şu anda tek yapman gereken bilgisiyara usb kablosu bağla sonra odin programı ve samsung usb driver indir bilgisayara sonra
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
gir telefonunun modelini markasını yaz ordaki linkten indir sonra .indirince bana haber ver.

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Evet @ doğru şekilde söylemiş.

Cihaz
SAMSUNG GALAXY J7
Team win project indirme bir daha o zararlı bir uygulama senin telefonun brick olmuş.bir keresinde bendede olmuştu.düzelttim.senin şu anda tek yapman gereken bilgisiyara usb kablosu bağla sonra odin programı ve samsung usb driver indir bilgisayara sonra
gir telefonunun modelini markasını yaz ordaki linkten indir sonra .indirince bana haber ver.
bilgisayara telefonu takıyorum ses geliyor takıldığına dair fakat telefon görülmüyor

Çaylak2626

samsung usb driver yaz googlea indir ve kur .ondan sonra telefon bak bakalım bağlanıyormu pcye.

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Sıfırdan ROM yüklemek bunun çaresi. Burada Galaxy J7 Prime için yazdığımız bir rehber var. Sen sadece ROM'u kendi cihaz koduna özel indirip atacaksın. Geriye kalanlar aynı.

Cihaz
SAMSUNG GALAXY J7
samsung usb driver yaz googlea indir ve kur .ondan sonra telefon bak bakalım bağlanıyormu pcye.
uygulamayı indirdim kurdum dosyasını aradım bulamadım telefonu hala göremiyorum j7 nin romunu sd karta attım telefona taktım fakat sd kart içindekileri görmüyor çıldırcam

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Ev yapımı limonata tarifi
    Yaz sıcaklarında yemekten çok aradığımız şey, bizi serinletecek buz gibi içeceklerdir. İlk akla gelenlerden biri de limonatadır. Bizi çocukluğumuza gö ...
  • Deodorant lekeleri nasıl çıkarılır?
    Sıcak günlerin başlamasıyla birlikte özen gösterilmesi gereken hususlardan biri de deodorant kullanımıdır. Deodorantların faydası tartışılmaz fakat ...
  • Rahim kanseri tanısı ve tedavisi
    Genellikle 50-60 yaş grubu kadınlarda ortaya çıkan rahim kanserinin tedavisi, rahatsızlığın evresi ve hastanın genel sağlık durumuna göre şekilleniyor ...