Samsung Galaxy J7'de Google durduruldu hatası

REKLAMLAR

Telefonum samsung j7. dün güncelleme yaptıktan sonra sürekli google durduruldu diye hata veriyor. bu yüzden klavyemde çalışmıyor. az önce telefonumu kılıtleyınce simdide kılıtlı kaldı. acamıyorum. format atarsam tüm fotoğraflar silinecek fotograflar cok onemlı hersey sılınsın ama onlar sılınmesın teleonu nasıl acıcam lutfn acıl yardım

REKLAMLAR

Telefonunuzu bilgisayara fiş yardımıyla bağlayarak içindeki fotoğraflarınızı masaüstüne atıp daha sonra alabilirsiniz bir deneyin derim olmazsa bir yetkiliden cevap bekleyin iyi günler

Telefonunuzu bilgisayara fiş yardımıyla bağlayarak içindeki fotoğraflarınızı masaüstüne atıp daha sonra alabilirsiniz bir deneyin derim olmazsa bir yetkiliden cevap bekleyin iyi günler
bağlamak için telefondan şifreyi girmem gerek ama . klavyeye hiç yazamıyorum. google sorununu kılıdı acmadan ansıl cozerım

Cihaz
iPhone 6s
tam hata nedir. google neyi durdurdu? ekran kilitli mi kaldı? usb otg adaptörüyle normal bir klavye bağlamayı deneyin

tam hata nedir. google neyi durdurdu? ekran kilitli mi kaldı? usb otg adaptörüyle normal bir klavye bağlamayı deneyin
google durduruldu . hatası veriyor. sadece bu yazıyor. wptan sesli klavye kullanacaktım sonra klavye kapandı birden kapatıp acınca duzelır dıye dusundum ama bu defa da klavye acıladıgından sıfremı yazıp telefonu acamıyorum cunku klavyede google seslı klavye aktıf . ekran kılıtlı kaldı dokunmatık calısıyo ama klavye calsmadıgından acamıyorum lutfen acıl yardım fotograflarım gıtmemesı gerek

bılgısayara baglayınca usb ıle . cıhaz bos gorunuyo cunku cıhazdan da sıfre gırıp onaylamam gerek . sımdı olmasa bıle telefoncular fotograf gıtmeden acabılır mı

Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Klavyeniz telefonun orijinal klavyesi mi yoksa 3. parti uygulama mı? Ayrıca Google durduruldu mu Google Play durduruldu mu hata?

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Tuzlama sardalya tarifi
    Gümüş renginde, pullu ve küçük kemikli bir balık olan sardalya hamsigiller familyasının bir üyesidir. Sardalya kiremit üzerinde, mangalda, tavada, fı ...
  • D vitamini eksikliği nasıl giderilir?
    En önemli kaynağı güneş olan D vitamini insan vücudu için son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olmamıza rağmen halkımızda D vitamini eksikliği ol ...
  • Mobil sağlık uygulamaları
    Akıllı telefonlar farklı uygulamalarıyla hayatlarımızda geniş bir yer kaplıyor. Bunların içinde en önemli olanlarından biri de “Mobil Sağlık Uygulama ...