Samsung Galaxy J7'de SD kart görünmüyor

S1mpLex

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy J7
Merhaba öncesinde bi sorunum yoktu bütün oyunları sd karta taşımıştım pubg mobile indirip acınca birden telefon kendini yeniden başlattı ve sd kart gözükmedi cıkarıp taktım telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm ama ne yaptıysam sd kart gözükmedi yardımcı olabilecek biri var mı ?

Gredy

Üye
Cihaz
IPhone 7 Plus
Öncelikle sorun sd kart girişinde mi sd kartta mı yoksa sistemde mi bunu öğrenmemiz lazım, sd kartı farklı bir cihaz da denemeniz gerekmektedir. Çalışıyorsa ve telefonunuza tekrar taktığınız da çalışmıyorsa sd kart yuvası arızalıdır. Değişmesi gerekir. Eğer diğer denediğiniz telefonda da çalışmıyorsa sd kart çipi bozulmuştur. Yeni sd kart almanız gerekir.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...