Samsung Galaxy J7'yi bayiden aldığımız gibi sıfırlama

okinava14

Üye
Yer
Samsun BAFRA
Cihaz
Samsung j7
Selam arkadaşlar benim telefonum yanlış kullanım nedeni ile yani sağolsun kardeşim kurcalarken tuş kilidimi kırıcam diye sıfırlamaya kalktı. yakaladığımda iş işten geçti malesef. Gmail hesabı istedi onuda rasgele yazmıştım ve şimdi ne şifresini biliyorum nede kullanıcı adımı. sıfırlamaya kalktım, You tubeden izlediğim videlar sonucu başaramdım bende. Bunun kesin çözümü altında videolar var ama bir yerlede farklılıklar oluyor ve durum kalıyor. Özetle Bayiden aldığım güne dönme yolu yada kesin sıfırlama yolu varmı varsa sıralı şekilde ve programlarını tam olarak adını ve nasıl kurulum yapacağımı anlatabilecek yada paylaşacak bir yada birden fazla arkadaşa ihtiyacım var. Benim ilçemde Telefoncular fahiş fiyat dediler 10 dakikalık işlem için 100-150 tl istiyorlar ayıp yahu.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Bu konu sana yardımcı olabilir.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...