Samsung Galaxy J7'yi bayiden aldığımız gibi sıfırlama

REKLAMLAR

Yer
Samsun BAFRA
Cihaz
Samsung j7
Selam arkadaşlar benim telefonum yanlış kullanım nedeni ile yani sağolsun kardeşim kurcalarken tuş kilidimi kırıcam diye sıfırlamaya kalktı. yakaladığımda iş işten geçti malesef. Gmail hesabı istedi onuda rasgele yazmıştım ve şimdi ne şifresini biliyorum nede kullanıcı adımı. sıfırlamaya kalktım, You tubeden izlediğim videlar sonucu başaramdım bende. Bunun kesin çözümü altında videolar var ama bir yerlede farklılıklar oluyor ve durum kalıyor. Özetle Bayiden aldığım güne dönme yolu yada kesin sıfırlama yolu varmı varsa sıralı şekilde ve programlarını tam olarak adını ve nasıl kurulum yapacağımı anlatabilecek yada paylaşacak bir yada birden fazla arkadaşa ihtiyacım var. Benim ilçemde Telefoncular fahiş fiyat dediler 10 dakikalık işlem için 100-150 tl istiyorlar ayıp yahu.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Tuzlama sardalya tarifi
    Gümüş renginde, pullu ve küçük kemikli bir balık olan sardalya hamsigiller familyasının bir üyesidir. Sardalya kiremit üzerinde, mangalda, tavada, fı ...
  • D vitamini eksikliği nasıl giderilir?
    En önemli kaynağı güneş olan D vitamini insan vücudu için son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olmamıza rağmen halkımızda D vitamini eksikliği ol ...
  • Mobil sağlık uygulamaları
    Akıllı telefonlar farklı uygulamalarıyla hayatlarımızda geniş bir yer kaplıyor. Bunların içinde en önemli olanlarından biri de “Mobil Sağlık Uygulama ...