REKLAMLAR

Samsung Galaxy Note 3 sürekli açılıp kapanıyor

Cihaz
Samsung Note 3
Merhaba arkadaşlar , samsung note 3 telefonum son 1 ayda beni bezdirdi maalesef telefon açılma ekranında döngüde kalıyor formatladım ama değişim olmadı. Şarjdayken çalışıyordu format atınca oda gitti Telefoncuya götürmeye korkuyorum çünkü zaten telefonun ederi 450-500 tl benden 150 tl para istediler yardımcı olurmusunuz ?

Yeni telefon almadan önce yaptırıp en az 1 2 ay kullanmam gerekiyor desteğinizi bekliyorum..

REKLAMLAR

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Baska batarya ile denedin mi? Acikcasi telefon ömrünu tamamlamis görünüyor. Hic rom attiniz mi?

Cihaz
Samsung Note 3
hiç rom atmadım odin programı var elimde fakat rom bulamadım telefonu alalı daha 5-6 ay anca oldu

hiç rom atmadım odin programı var elimde fakat rom bulamadım telefonu alalı daha 5-6 ay anca oldu
ve ek olarak 4 kere batarya değiştirdim neredeyse her aya 1 batarya aldım fakat telefoncuya son götürdüğümde bana rom atmamız lazım dedi peki dedim ne kadar ücret ödemem gerekiyor diye sorduğumda 150 tl diyor neden elle yapmak varken 150 tl para verelim :D

Cihaz
note3
Merhaba arkadaşlar , samsung note 3 telefonum son 1 ayda beni bezdirdi maalesef telefon açılma ekranında döngüde kalıyor formatladım ama değişim olmadı. Şarjdayken çalışıyordu format atınca oda gitti Telefoncuya götürmeye korkuyorum çünkü zaten telefonun ederi 450-500 tl benden 150 tl para istediler yardımcı olurmusunuz ?

Yeni telefon almadan önce yaptırıp en az 1 2 ay kullanmam gerekiyor desteğinizi bekliyorum..
yeni sıfır orjinal yazılım yükle odin ile düzelir diye ümit ediyorum

Yer
Ankara
Cihaz
samsung galaxy note 5
3g versiyon ise yeniden rom atılmalı, 4g model ise defalarca rom kurdum hala hayatta.Bu arada öyle 150 lira da değil araştırın 30 lira vs. Ayrıca yeni batarya ve batarya optimizasyonu yaparak kullanın

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...