Advertisement

Samsung Galaxy Note 4'ten parmak izi şifresini kaldırma

Ali8934

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy Note 4
ben note 4 kullanıyorum eskiden annemin telefonuydu parmak izi yapmış yedek şifresini de girmiş sonra annem yeni telefon aldı bu telefonu bana verdi parmak izi yapmak istiyorum ama parmak izine tıkladıgımda yedek şifre istiyor ve şifreyi hatırlamıyoruz yardımcı olabilir misiniz?

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Merhaba,
Telefonun bağlı olduğu Samsung hesabının bilgilerini hatırlıyorsanız bir başka Samsung telefonda Samsung Account'a bu bilgilerle giriş yapın. Kilitlenen telefon modelini seçin, Hizmetler seçeneğinden, Cihazımı Bul'a dokunun. Ekranın sağ tarafındaki Uzaktan Kumandalar menüsüne gidin ve Cihazımın Kilidini Aç seçeneğine tıklayın. Son olarak, sizden istenen Samsung Account bilgilerini tekrar girin ve işlemi onaylayın.
Kilidini açmak istediğiniz, yedek şifresini unuttuğunuz Samsung Galaxy cihazınızın Wi-Fi'ya bağlı olması gerektiğini unutmayın.

Ali8934

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy Note 4
Merhaba,
Telefonun bağlı olduğu Samsung hesabının bilgilerini hatırlıyorsanız bir başka Samsung telefonda Samsung Account'a bu bilgilerle giriş yapın. Kilitlenen telefon modelini seçin, Hizmetler seçeneğinden, Cihazımı Bul'a dokunun. Ekranın sağ tarafındaki Uzaktan Kumandalar menüsüne gidin ve Cihazımın Kilidini Aç seçeneğine tıklayın. Son olarak, sizden istenen Samsung Account bilgilerini tekrar girin ve işlemi onaylayın.
Kilidini açmak istediğiniz, yedek şifresini unuttuğunuz Samsung Galaxy cihazınızın Wi-Fi'ya bağlı olması gerektiğini unutmayın.

evet samsung account şifresini biliyorum ama annem önceden 1 tane parmak izi yapmış sonra geri pine çevirmiş şifresi (ama parmak izini kaldırmamış) bende yeni parmak izi yapmak istiyorum (bu arada şifre pin) yeni parmak izi yapmak için şifre istiyor (önceden yapılan yedek şifre) annemde bu yedek şifreyi unutmuş bende unuttum bu şifreyi nasıl kaldırabilirim

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Cihazı kapat ve Kurtarma Modu'na geç. Kurtarma Modu'na geçmek için Güç + Ses Artırma + Ana Ekran tuşlarına aynı anda basılı tut ve ekran açılasıya kadar bırakma. Daha sonra Wipe / Data Factory Reset'e gel Ses Kısma tuşu ile. Güç tuşuna bas son olarak Yes / No seçeneklerinden Yes'i seç tekrar Güç tuşuna bas.

Ali8934

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy Note 4
Cihazı kapat ve Kurtarma Modu'na geç. Kurtarma Modu'na geçmek için Güç + Ses Artırma + Ana Ekran tuşlarına aynı anda basılı tut ve ekran açılasıya kadar bırakma. Daha sonra Wipe / Data Factory Reset'e gel Ses Kısma tuşu ile. Güç tuşuna bas son olarak Yes / No seçeneklerinden Yes'i seç tekrar Güç tuşuna bas.
ben telefonu resetlemek istemiyorum başka çözüm varmı?

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Araştırdım ancak başka çözüm yolu gözükmüyor. Teknik servise getirebilir misiniz? Teknik servislerde bu tür işlemleri yapabilen bir program var, yardımcı olabilirler diye düşünüyorum.

kayra1388

Üye
Cihaz
samsung S7
Merhaba,
merhaba bende bir şeyler ters gitti diyor

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.