REKLAMLAR

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme

gsmiletisim

Onaylı Teknik Servis
Katılım
1 Ocak 2018
Mesajlar
60
Beğeniler
12
Yer
İstanbul
Cihaz
iPhone X
#1
Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi videosu

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli GSM İletişim SAMSUNG teknisyenleri tarafından nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemeniz amacıyla teknik servisimizde çekilmiş olan ekran değişimi videosu GSM İletişim resmi Youtube Kanalı'mıza yüklenmiştir.

Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile Samsung Galaxy Note 9 ekranı nasıl değiştiriliyor tüm detayları ile birlikte izleyebilirsiniz.


Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi nasıl yapılır

Samsung Galaxy Note 9 ekranı kırıldı ise tamamen statik elektrikten arındırılmış, periyodik olarak sterilize edilen, 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan GSM İletişim teknik servis odasında, özel üretim teknisyen ekipmanları ve orjinal ürün kullanılarak ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi süresi GSM İletişim teknik servis adresini ziyaret ettiğiniz taktirde ortalama 45 dakika iken 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

1. Ekran değişimi yapılırken telefon sıfırlanmaz. Bilgileriniz kesinlikle silinmez.
2. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.

Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı - hassasiyeti ve ekran parlaklığı - çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
3. Ekranın tekrar kırılmasını engellemek amacıyla telefona kırılmaz cam koruyucu hediye olarak takılmaktadır.
4. Samsung Galaxy Note 9 ekran değişimi sonrasında telefonu dilediğiniz kadar test etme, ekran ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
5. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.
 
REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...