Samsung Galaxy S2'de arama kaydı sorunu

heker

Üye
Merhabalar,
Telefonumda (S2-i9100 - Android 4.1.2) Android de (özellikle bir kişi kaydında olmak üzere) arama kaydı sorunu yaşıyorum. Normalde diğer rehber kayıtlarının tümüne ait arama kayıtlarını görebiliyorum ama özellikle bir rehber kaydıı için sorun yaşıyorum. Yardımcı olabilecek varsa memnun olurum. Teşekkürler.

heker

Üye
Android de telefon arama kaydı ekranında rehberde kayıtlı olan bir rehberin (arama yapmama rağmen) arama kayıtlarını göremiyorum.

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Telefon (arama kayıtları listesi) > Sağ üst köşede bulunan daha fazla seçeneği > Filtre Ölçütü > Tüm aramalar

heker

Üye
Zaten telefon o şekilde ayarlı, böyle olmasına rağmen kayıt görünmüyor. Geçenlerde gmail de Gizlilik ile ilgili bir yerden birkaç ayar yapmıştım ama sonrasında nerede hangi ayarı yaptığımı hatırlayamadım, sanırım bu yüzden arama kaydı görüntülenmiyor. Hala o ayarı bulmaya çalışıyorum bilmiyorum belki şans eseri bulabilirim. Google da rehber kayıtları ile ilgili pek fazla bir bilgi de paylaşılmıyor zaten.

mustafa57

Üye
O kişinin rehber ayarlarına girip oradan baktınız mi

heker

Üye
Evet o kişinin rehber ayarlarına baktım sıkıntı yoktu. Hatta ve hatta o kişiyi rehberden sildim sonra o kişi beni aradı yine arama kaydında kayıt görünmedi. Sonra aynı telefon numarasını tekrar farklı bir isimle rehbere kaydettim ve o numaradan arama geldi bana ama yine arama kaydında görünmüyor, nasıl bir ayar yapmış ise bende çözemedim. Hala bu işin sırrını çözmek için araştırıyorum.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.