Advertisement

Samsung Galaxy S4 root atma

BurakUtas

Üye
Katılım
10 Ağu 2016
Mesajlar
274
Tepki puanı
40
Yeni bir yazı ile daha karşınızdayım. Samsung Galaxy S4 (i9500) Root Yapma işlemi sandığınız kadar zor değil. Birazdan bahsedeceğim adımlar sayesinde siz de Samsung Galaxy S4 (i9500) Root Yapma konusunda bir uzman haline gelebilirsiniz. Yapılacaklar belli. Sadece birkaç dosya indiriyoruz ve telefonumuzun şarjı en az yüzde 50 seviyesindeyken işleme başlayabiliriz.

Öncelikle telefonda USB hata ayıklama modunu açalım. Ayarlar - Hakkında'da bulunan yapım numarasına 7 kez tıklayalım. Geri tuşuna basalım ardından geliştirici seçeneklerini göreceksiniz. Geliştici seçeneklerine girelim. USB hata ayıklamayı aktif edelim.


Samsung Galaxy S4 (i9500) Root Yapma işlemi için gerekli dosyalar:
1. Samsung Galaxy S4 (i9500) Root dosyası - https://yadi.sk/d/SOKPDIi1fTxVz
2. Samsung USB sürücüleri - https://yadi.sk/d/EEWTEaQhgPPQ7
3. Odin programı - http://www.tamindir.com/odin3/indir/

Samsung Galaxy S4 (i9500) Root Yapma işlemine başlayalım.

Yukarıda verdiğim dosyaları indirelim. Odin programını yönetici olarak çalıştıralım. Telefonumuzu Download moduna ( Home + Power+ Ses kısma tuşlarına aynı anda 10 saniye basalım. Çıkan sayfada ses artırma tuşuyla devam edelim.) alalım. Telefonumuzu bilgisayarımıza bağlayalım. Odin programında sol üst köşede yer alan ID:COM seçeneği renkli ise doğru ilerliyoruz. Eğer değilse yukarda verdiğimiz USB sürücüsünü indirip kuralım.

Ardından Odin programında PDA yazan kısma basalım. Buradan Root dosyasını seçip kutucukları ekte paylaşacağım fotoğraftaki gibi işaretleyelim. Ardından start tuşuna basıp bekleyelim. Telefonumuz kapanıp açıldıktan sonra Odin programında PASS yazısını görene kadar bekleyelim.

Samsung Galaxy S4 (i9500) Root işlemimiz bu kadar. Yönergeleri doğru uyguladığınız takdirde hiçbir sorun ile karşılaşmayacaksınız.

Samsung Galaxy S4 (i9500) Root Yapma işlemi hakkında sorularınız varsa bana buradan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki Root işlemi cihazınızı garantiden çıkarır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joeykrim.rootcheck&hl=tr Uygulaması ile cihazınızın Root işleminin başarısız mı başarılı mı olduğunu öğrenebilirsiniz.


root yapma.PNG
 Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst