Samsung Galaxy S4'te internet paylaşma sorunu

Cihaz
SAMSUNG S4
Selamlar,arkadaşlar S4 telefonum var.Evimde ise masaüstü pc bulunmakta.Bu pc de internet yok,samsung telefonumdan fazla internet'i bilgisayara paylaşmak için bir adet wifi adaptör aldım.Yalnız sorun şu şekilde,normal olarak internet'imi başka bir telefona wifi ile sorunsuz paylaşabiliyorum.Fakat bilgisayara aldığım wifi adaptör ile bağlantı kuramıyorum,paylaşım yapamıyorum.Ağ üzerinde telefon görünüyor,bağlantı yap diyorum ve şifreyi giriyorum ama hata veriyor.Kimlik doğru değil hatalı diyor.Fakat hatalı bir şifre girmiyorum.Başka bir telefon ile wifi paylaşıp deniyorum sorunsuz çalışıyor.Ama S4 ile olmuyor.Bunu iki farklı bilgisayarda denedim sonuç aynı.Ama kablo ile bağlayınca pc'ye sorun olmuyor.Bunun ile ilgili bilgisi olan varsa ve paylaşırsa memnun olurum.İyi günler.

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Sifreyi degistirseniz, bilgisayarda agi unutma secenegini kullansaniz, yeni sifre ile tekrar baglanmayi deneseniz?

Cihaz
SAMSUNG S4
Burada anlatilmis.
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
Hocam akşam bakayım sağ olun,denemekte fayda var.
Hazır siz cevap yazıyorken sorayım.Daha önce S4 için bir konu açmıştım bilmem siz cevap yazdınız mı?Benim bu telefonun bataryasını yeni aldım ama çok kullanmasam da pil çabuk bitiyo öğlen ancak yapıyor,sadece internet açık kurcalamadığım halde çabuk tükeniyor.Batarya orjinal,bir türlü çözüm bulamadım,format attım yine olmadı,%30-40 larda pat diye kapanıyor telefon.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Kramp nasıl önlenir?
    Kramp, bir veya birden çok kasın ani ve istemsizce kasılmasından dolayı meydana gelir. Yetersiz sıvı alımı, kalsiyum veya magnezyum eksikliği gibi bir ...
  • Cilt lekeleri için doğal çözümler
    Cildiniz özellikle yaz aylarında güneşin zararlı ışınları nedeniyle leke ve ben oluşumuna meyillidir. Kolay kolay geçmeyen bu lekelerden cildinize doğ ...
  • Deri çantalar nasıl temizlenir?
    Deri hassas ve dayanıklı bir malzemedir. Hem spor hem şık görüntüsüyle birçok kıyafetle kombinlenebilen deri çantalar da dokusu ve kalitesiyle dikkat ...