REKLAMLAR

Samsung Galaxy S5 Mini root atma

Cihaz
Samsung S5 Mini
Samsung S5 mini telefon Android 6.0.1 e güncellendi. Bu da dahili hafızanın dolmasına sebep oldu.
Root yapmak istiyorum. Ama sanırım Bootloader kilitli. Hiç bir yöntemle Root yapamadım..

REKLAMLAR

Cihaz
Samsung S5 Mini
Odin - KingRoot. İlginiz için Teşekkürler sanırım indiridiğim md5 dosyasında bir noksanlık varmış. Farklı yerden başka bir md5 dosyasıyla odin vasıtasıyla yükledim ve başarılı oldu. aşağıdaki linkte farklı modeller için recovery dosyaları mevcut belki işinize yarar

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

Cihaz
Samsung Galaxy S5 Mini
Odin - KingRoot. İlginiz için Teşekkürler sanırım indiridiğim md5 dosyasında bir noksanlık varmış. Farklı yerden başka bir md5 dosyasıyla odin vasıtasıyla yükledim ve başarılı oldu. aşağıdaki linkte farklı modeller için recovery dosyaları mevcut belki işinize yarar

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
Sayende SM Galaxy S5 Mini (SM-G800HQ)'a root attım uzun süredir aramıştım bu dosyaları.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 2)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...