REKLAMLAR

Samsung Galaxy S6 edge suya düştü açılmıyor

Cihaz
Samsung s6 edge
Arka kapagi acamadm oylece kurulayip pirincte 48 saat beklettim suan sarzda ama hala acilmiyor.

REKLAMLAR

Cihaz
Huawei Mate 10 Lite
servise götür Sanırım Ip68 yoktu.geçmiş olsun şimdiden.

Cihaz
Samsung s6 edge
Bu arada tuslarin hepsine 7 sn basili tuttm bir ekran cikti mavi format ekrani sanirim bir de sarz oluyor ve kirmizi isik yaniyor

servise götür Sanırım Ip68 yoktu.geçmiş olsun şimdiden.
Sagolunkendi servisine mi vereyim samsunga gidip cok masraf cikartacaklar onlar da

Cihaz
Huawei Mate 10 Lite
Sagolunkendi servisine mi vereyim samsunga gidip cok masraf cikartacaklar onlar da
arıza yazılımsal ise bir telefon teknik sevisine götürün fakat donanımsal ise garantisi var ise sıvı temasından dolayı garantisi geçersiz olucaktır (telefon açıldığında sıvı teması görülecektir).garantisi yok ise bir telefon teknik servisine götürün 50-100 tl arası bir masraf çıkartıcak sanırım yazılımsal ise eğer donanımsal bir arıza var ise anakartı değişime uğrayacaktır. karşınıza gelen mavi ekranda recovery ekranıdır bilginize.geçmiş olsun.

Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Bizim anasayfa makalemizde okumuştum telefonu ayırabildiğiniz kadar parçalara ayırın ve sonrasında pirince yatırın yazıyordu veya kedi kumuna. Yani çıkıyorsa SD kart kızağını, arka kapağı vb ayırsaydınız keşke, bu arada eğer garanti dışında ise cihazınız
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

bu bağlantı ile teknik servislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz tabii karar sizin :)

REKLAMLAR

Cihaz
Samsung s6 edge
valla düzeldi suan calisiyo sadece güc dügmesi calismiyo pirincte 2 gun kaldi once kurutma makinesiyle kurutmustum snra pirincte beklettim kapak da acilmamisti oylece koymustum pirince suan masallahi var telefonun tesekkurler cvplariniz icin

Cihaz
Samsung s6 edge
güc dügmesi bozulunca nasi acabilirim telefonu kilidi hallettim ama acma kapama nasi olacak bileniniz var mi acaba

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...