Samsung Galaxy S6'da mavi ışık yanıp sönüyor

dreamyys

Üye
Cihaz
iPhone 7+
merhaba, telefonumun ekranı kırılmıştı açmak istediğimde açılmadı. şarja taktım bi süre sonra turkuaz/lacivert ışık yanıp sönmeye başladı. araştırdığım kadarıyla telefonun ekranı kırıldığında uyarı vermek için yanıyormuş bu led ışık. bi telefoncuya danışmak istemiyorum hiç. elim bu konulara yatkın sizce internetten ekran alıp taksam sorunum çözülür mü?

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Eliniz yatkın kendinize inanıyorsanız yapabilirsiniz. Ama yinede sorumluluk sizde. Bende şuan bir ekran siparişi verdim diğer telefonum Zenfone 2 laser 6 inc telefonumun ekranını kendim değiştireceğim. Öncelikle youtube de felan varsa videolarını izleyin. Telefondan telefona değişse de mesela videolarda 5-10dk arasında değiştiriliyor çok kolayca. Hadi bilemedin ben 20-30dk da yapayım. Dediğiniz gibi uzmanlar çok fazla para istiyor ekran kadar da el emeği istiyorlar hatta bazen daha fazla. Ayrıca uzman diye kendi telefonumu başka bir markanın resmi teknik servise verdim ismini vermeyeyim. Telefon bir daha düzen tutmadı. Titreşim o günden sonra çalışmadı, telefonun ayrıca flipcover ekran özelliğimde çalışmadı. Şubeye gittiğimde ise tabi ki kabul etmediler önceden de öyleydi bize geldiğinde dediler. Tabi hepsi aynı değil tamircilerin ama ben parça çaldıklarından veya değiştirdiklerinden şüpheleniyorum. Anlıyacağın .... şeyin davası olmaz sözü başıma geldi. Şuan ekranın ortasında da dokunmatik de sıkıntı var. Eğer diğer telefonu başarılı bir şekilde değiştirirsem asıl telefonuma da bir ekran siparişi vereceğim.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.