Samsung Galaxy S7 açılmıyor

Cihaz
samsung galaxy s7
Telefonum samsung galaxy s7 garantisi şuan yok. Aldığım ilk seneden beri şarjı bitmeye yakın kendiliğinden kapanıp açılmaya çalışıyor ve açılamıyordu kapanıp kapanıp açılmaya çalışıyor takılı kalıyordu. 1 ay önce telefonumun şarjı azken güncelleme yapmasına izin verdim yanlışlıkla (yuzde35 falandı) güncelleme yaparken şarjı bitti ve kapandı şarj olduğu halde açılmaya çalıştı aynı şekilde tekrar tekrar açılamadı ve mavi ışık yanmaya başladı ekran gelmedi kesinlikle ve sonra tamamen ölü hale geldi ve daha sonrasında tesadüfen şarj olup açıldı. geçen hafta yine aynı şeyler yaşandı ve telefonum şuan asla açılmıyor .asla tuş kombinasyonları işe yaramıyor şarj olmuyor hiç bir sensör yanmıyor ses açma +güç tusu+ home veya ses kısma+güç tusu komb. işe yaramıyor tuş kilidi koymamıştım verilerime ulaşabilir miyimacaba telefonu servise götürmek istemiyorum ilk götürdüğümde anakart yandı deyip 1600 tl talep ettiler sonradan açabildiğim bi telefona bende şikayet ettim . Verilerimi nasıl kurtarırım? Telefonumu paragöz olmayan kısa yoldan anakartı değiştireyım çok masraf cıkarayım demeyen bir yer var mı.? Telefonun problemini nasıl anlayacağız hiç bir yanıt vermiyor . KVK ya vereceğim artık en sonunda ...Çaresizim lütfen yardım edin Teşekkür ederim.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi