REKLAMLAR

Samsung Galaxy S7 edge'in ekran kilidini unuttum

REKLAMLAR

Cihaz
samsung galaxy s7 edge
Samsung galaxy s7 edge telefonumun şifresini unuttum erişim sağlayamıyorum ne yapmalıyım ?

REKLAMLAR

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

Telefondaki hersey silinir ona göre. Smart switch uygulamasini pcye indirin usb ile telefonu pcye baglayip verileri bu programa yedekleyin. Daha sonra format attiktan sonra yine ayni programdan fotolarinizi videolarınızi uygulamalarınızı yeniden telefona aktarabilirsiniz.

Cihaz
Samsung Galaxy Note9
Samsung galaxy s7 edge telefonumun şifresini unuttum erişim sağlayamıyorum ne yapmalıyım ?
Merhaba, umarım cihazınızda Samsung hesabı vardır eğer varsa;
- Öncelikle
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
bu adrese gidip oturum açın
- Gelen sayfada sağ kısımda cihazınızı göreceksiniz.
- Menüde KİLİDİ AÇ seçeneğine dokunun.
- Açılan uyarı sayfasında tekrar Samsung hesap şifrenizi girin ve şifreleriniz silinmiş şekilde cihazınıza HİÇ BİR KİŞİSEL VERİNİZ SİLİNMEDEN ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Etiket artığı ve koli bandı izi nasıl temizlenir?
    Giysilerde çözümü basit; elinize makası alıp etiketi yerinden çıkartabiliyorsunuz ancak kimi eşyalarda kullanılan aşırı kalitesiz etiketler resmen key ...
  • Siyah zeytin yapımı
    Mevsim itibariyle artık çarşıda ve pazarda ham zeytinleri görmeye başlayabilirsiniz. Üreticilerin bir kısmı ürünlerini doğrudan yağ yaptırmayı tercih ...
  • Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...