Samsung Galaxy S8 Plus edge'de arama listesinden silinen numara ekrana geliyor

Drakul

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy S8 plus edge
Merhaba. Benim telefonum Samsung Galaxy S8 plus edge ekran. Kisilere kaydetmedigim, arama listesinden sildiğim numaralar arama klavyesinde ilk bir kac numarayi yazdigim an teklif olarak geliyor ekrana. Bunu nasil önleye bilirim? Lütfen çok acil bir durum.

Drakul

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy S8 plus edge
Konuyu biraz daha açarmısınız anlayamadım?
Merhaba. Ben bir arkadasimin numrasini telefonuma kaydetmedim her seferinde numarayi klavyede yazarak ariyorum. Her arama sonrasi arama listesinden numarayi siliyorum, ailesel sorun, neyse sorun şöyle. Arama listesinden silinmesine ve kisiler listesinde kaydedilmemesine ragmen. Klavyede numarayə yazmaya baslar baslamaz numara gorunuyor yani ben atiyorum 123 yazinca numara tam olarak 123le baslayan aradigim numaralar beliriyor kaydetmedigiklerim arama listesinden sildiklerim dahil hepsi,

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...