Samsung Galaxy S8'de kilit desenini unuttum

Cihaz
galaxys8
galaxys8 telefonumun kilit desenini unuttum. Bu arada biyolojık verilerle telefonumun tüm verilerine ulaşıp kullanabiliyorken telefon şarjı bitti tekrar açmaya çalıştığımda sadece kilit deseni istiyor. şimdi telefonu ne açabiliyorum nede kapatabiliyorum.
ne yapmam gerekiyor.

Cihaz
galaxys8
hayır tabiki telefon kapandığı için ilk açılışta biyolojik veriler kabul edilmiyor. sadece kilit deseni istiyor.

Cihaz
galaxys8
hard reset atmak için telefonumu kapatmam gerekiyor mu? gerekiyorsa kapatmak için de desen istiyor malesef kapatamıyorum.
kapatmadan reset atmayı denedim işe yaramadı.

Cihaz
9060
Bataryanin cikmadigini dusunerek acma kapama tusuna 10 saniye kadar basili tutarsaniz cihazinizi zorla kapatmis olursunuz.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Göz kanseri nedir?
    Kanser vücuttaki hücrelerin kontrolden çıkmaya başladığı zaman başlar. Vücudun hemen her yerinde bulunan hücreler kansere dönüşebilir ve vücudun diğer ...
  • Makyaj nasıl temizlenir?
    Makyaj pek çok kadın için vazgeçilmezdir. Bazen kadınlar makyajlarını temizlemeye üşenir ve bunun bir problem olmayacağını düşünürler. Oysa ki bu büyü ...
  • Güneş gözlüğü seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
    Günümüzde pek çok insan, güneş gözlüklerini daha çok şık görünebilmek ve günlük kıyafetlerini tamamlamak için kullanıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi h ...