Advertisement

Samsung Galaxy S9 Plus ekran değişimi

gsmiletisim

Onaylı Teknik Servis
Katılım
1 Ocak 2018
Mesajlar
56
Tepki puanı
11
Yer
İstanbul
Cihaz
iPhone X
Samsung Galaxy S9 Plus ekran değişimi nasıl yapılır ?

Samsung Galaxy S9 Plus ekran değişimi Türkiye'de ilk defa GSM İletişim SAMSUNG teknisyenleri tarafından yapılarak resmi Youtube kanalımıza yüklenmiştir. Hemen aşağıda bulunan video aracılığı ile ekran değişimi süreçlerini tüm detayları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

"Samsung Galaxy S9 Plus ekran değişimi" alanında uzman - tecrübeli ve aynı zamanda ekran değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır.


Samsung Galaxy S9 Plus ekran değişiminde nelere dikkat edilir ?

Samsung Galaxy S9 Plus ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odamız periyodik bir şekilde sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir. 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile denetim altında tutulur. Sigortalıdır. Bu sayede cihaz üzerinde yapılan onarım işlemlerinde telefonunuz sigortalanmış olur.

1. Komple yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılır.
2. Telefon sıfırlanmaz. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez.
3. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı - hassasiyeti ve ekran parlaklığı - çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
4. Ekran değişimi süresi servisimizde ortalama 45 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
5. Ekranın tekrar kırılmasını engellemek amacıyla telefona kırılmaz cam koruyucu hediye olarak takılmaktadır.
6. Samsung Galaxy S9 Plus ekran onarımı sonrasında telefonu dilediğiniz kadar test etme, ekran ile ilgili yaşayacağınız en ufak bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
7. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur.

Samsung Galaxy S9 Plus teknik servisi

Teknik servisimizde sadece Samsung Galaxy S9 Plus ekran değişimi değil aynı zamanda akıllı telefonunuz ile ilgili yaşamış olduğunuz diğer sorunlarda çözüme kavuşturulur. Mesela telefonunuzun bataryası zamanla hızlı bir şekilde tükenmeye başladı ise batarya değişimi, arka kapak hasar gördü ise arka cam kapak değişimi, telefonunuz şarj almıyorsa şarj soket değişimi, mikrofondan karşı tarafa ses gitmiyor ise kulaklık soketi değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S9 Plus ekran değişimi ve diğer parça değişimleri hakkında aklınıza takılan sorular olursa eğer firmamızı arayarak ya da buradaki yorum alanından yazarak sorabilir, profesyonel SAMSUNG teknisyenlerimize danışılarak bu soruların cevaplandırılmasını sağlayabilirsiniz.
 Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst