Samsung Galaxy Tab E T560 root sonrası açılmıyor

Cihaz
Samsung Galaxy Tab E 9.6 sm-t560
Samsung Galaxy Tab E s-mt560 kullanıyorum cihaza yeni rootladım cihazı açıp rootu doğruladım ondan sonra bir uygulamaya bastıktan sonra ekranın etrafı siyah bir çerçeve oldu bir kaç saniye yanıt vermedikten sonra kendiliğinden kapandı.tuşlara bastım ama hiçbir şey olmadı tekrar arayüze dönmeye çaılıştım ama cihazda tık yok.şarja taktım yine yok hatta kapanırken şarj 94 tü ne yapmam gerekiyor acil yrdım ederseniz sevinirim(root atarken sorun olduğunu sanmıyorum root attıktan snra cihazı açmıştım){bu arada cihaz yaklaşık 3 senelik çok temiz kullandım bataryayla alakalı olduğunuda sanmıyorum}

berkay

Yönetici
Cihaz hiçbir şekilde açılmıyorsa sorun root kaynaklı olmasa bile donanım arızası var demektir. Servise gitmesi gerekebilir.

Cihaz
Samsung Galaxy Tab E 9.6 sm-t560
Cihaz hiçbir şekilde açılmıyorsa sorun root kaynaklı olmasa bile donanım arızası var demektir. Servise gitmesi gerekebilir.
zaten serviis alsa götürürüm rootlu cihaz alınmıyor donanım kaynaklı bir wssorun olduğunuda sanmıyorum cihaz olaydan bir kaç dakika önce sorunsuz çalışıyordu ama şuan yaptım tabletin şarjı bitince şarj doldurup tekrar açtım costum room u sildim ve tekrar eski yazılımı yükledim şu an artık root yapmayı düşünmüyorum emektar 5 yıl oldu

Şu anda çevrimiçi