Advertisement

Samsung Gear IconX inceleme

umutyilmaz

Üye
Katılım
6 Ağu 2016
Mesajlar
103
Tepki puanı
19
Samsung, sıradışı ürünleri ile dikkatleri üzerine çekerken yakın bir zamanda sporculara özel ürettiği Gear IconX Bluetooth kulaklık modelini son kullanıcıya sundu. Samsung ve Android 4.4 üzeri akıllı telefonlar ile çalışan IconX, bildiğiniz diğer Bluetooth kulaklıklara nazaran çok daha hafif ve fonksiyonel olması ile yanınızdan ayıramayacaksınız.
IMG_3229.JPG
Samsung Gear IconX’in kutu içeriğinde sarj kablosu, yedek kulak içi padler ve kullanma kılavuzları yer alıyor. Ürün kendine özel bir sarj standı ile geliyor. Kulaklık renginde olan bu sarj standı, kulaklığı sarj etmenize olanak sağlıyor ve bu standın arka tarafında yer alan microUSB girişi sayesinde standı sarj edebiliyorsunuz.
IMG_3226.JPG
Standın ön ve arka yüzünde yer alan LED ışıklar kulaklıkların ve standın sarj seviyelerini gösteriyor. Stand ve kulaklıklar tam sarj olduğunda yeşil ışık yanıyor. Samsung IconX’in üzerinde yer alan dokunmatik yüzey ile aramalara yanıt verebilir, şarkıları başlatıp durdurabilir veya bir sonraki şarkıya geçebilir ve müziğin sesini ayarlayabilirsiniz.
IMG_3231.JPG
Dilerseniz de kulaklığın dahili 4 GB’lık hafızası ile kulaklığa istediğiniz müzikleri atabilir, kesintisiz olarak tam dolu şarj ile 3,5 saat müzik dinleyebilirsiniz. Sporculara özel olarak üretilen IconX, suya ve neme dayanıklı olması ile birlikte üzerinde yer alan sensörler, kalp ritminizi, hız ve mesafe bilgilerinizi ölçüyor ve dilerseniz bu bilgileri S Health uygulaması üzerinden akıllı telefonunuzdan anlık olarak kontrol edebiliyorsunuz. Samsung Gear uygulaması üzerinden de IconX kulaklığınıza ait sarj yüzdesi, ana kulaklık belirleme, müzik listesi gibi bilgilere ulaşabiliyor ve bunları düzenleyebiliyorsunuz. Siyah, beyaz ve mavi olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulan Samsung IconX, sporcuların vazgeçemeyeceği bir Bluetooth kulaklık modeli olacak.
 Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst