Advertisement

Samsung ön arka cam değişimi

cepmarket.com.tr

Onaylı Teknik Servis
Katılım
4 May 2018
Mesajlar
74
Tepki puanı
3
Cihaz
iphone 7
Samsung Ön Arka Cam Değişimi

CepMarket olarak Samsung ön arka cam değişimi konusunu ele alıyoruz. Samsung telefonlar birçok akıllı telefona benzer şekilde düşme ve darbelere maruz kaldığında kolayca kırılabilir. Bu yüzden ekranın çatlaması ya da dağılması durumları can sıkıcı olabilir. Fakat merak etmeyin; zira CepMarket’te Samsung ön arka cam değişimi hizmeti sunulmaktadır.
Samsung ön arka cam değişimi ücreti için mağazamıza sorunuz.

Ön Panel

Ekranın kırılması her seferinde LCD ekranın da bozulduğu manasını taşımaz. Bu yüzden LCD'ye dokunmadan sadece cam değişimi yapılarak Samsung ön arka cam tamiri gerçekleştirilebilir. Fakat burada önemli bir nokta daha bulunmaktadır.

2.jpg

LCD Ekran

Cam ve ön panel yedek parça anlamında benzer bir fiyata sahiptirler. Bu nedenle sökülen LCD, yeni bir panele aktarılarak Samsung ön cam değişimi yapmak daha pratik ve makul bir yöntemdir. Eğer dokunmatik hala çalışıyorsa bu çözüm yolunu uygulamak en mantıklısı olacaktır. Samsung ön arka cam değişimi 30 dakikada tamamlanmış olur.

1.jpg

Not: Su geçirmez özelliği olan Samsung cihazlar, dış ekran değişiminden sonra bu özelliklerini kaybederler.

Samsung ön arka cam değişimi ile ilgili bilinmesi gerekenler bunlardı. Eğer merak ettiğiniz daha fazla sorunuz varsa yorum bırakabilir veya mağazamızla iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

CepMarket kırıksız ekranlar diler!

akillitelefon-png.2776
cepmarket-png.2775


İletişim Bilgileri
Bize haftanın iş günleri saat 09:00 – 20:00 arasında ulaşabilirsiniz.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst