Sıfırlama sonrası Samsung Galaxy J5'te IMEI silindi

AntiPro

Üye
Cihaz
Samsung Galaxy J5 (2015)
SelamunAleyküm benim telefonumu 2 ay önce telefoncuya verdim format atıp geri verdi ama imei uçmuş yeni attığı imeide kapandı imei nasıl atabilirim ya da eski imei nasıl geri getirebilirim. not : eski imei elimde telefon modeli J500H samsung galaxy j5 2015.

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
IMEI konuları ile ilgili e-devlet kapısından yardım almanız daha doğru olacaktır.

karaoguz

Üye
Cihaz
s7
telefonun faturalı ise kendi imei ni servise götürüp attırabilirsin faturalı cihaz değilse root atıp imei atılan program kullanarak yapabilirsin

Birco1919

Üye
Cihaz
J7 2015
İmei in çalınmış olabilir herhangibir telefon bayisine götürüp imei adresini verip imai adresini geri alaabilirsin veya bu ne kadar doğru bilmiyorum ama evde eski bir telefonun imei adresini çalıp kendi telefonuna tabilirsin illegal yoldan bir sıkıntı çıkarmı bilmiyorum ama yapıldığını bilmiyorum benim kuzeninde böyle bir sıkıntısı olmuşru telefoncuya gidip halletmişti

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...