Smart Watch DM98'de İkincil ekranları simüle et sonrası dokunmatik ekran çalışmıyor

Cihaz
Smart Watch DM98
Merhaba ,

Konu başlığında da belirttiğim gibi Smart Watch DM98 model akıllı saate sahibim. Android 4.4 yüklü. Cihazda yanlışlıkla Geliştirici Seçeneklerinden > İkincil ekranları simüle et 'i aktif hale getirdim. Şimdi cihazın dokunmatik ekranı çalışmıyor. Cihazda internette yazan güvenli mod veya wipe/reset ekranına girişlerin hemen hemen hepsini yapmayı denedim tek tuşlu cihaz olduğundan (ses -/+ tuşları olmadığı için) giremedim. USB ile bilgisayara bağlayıp bazı programlar aracılığı ile resetlemeyi denedim. (Bu denemelerim de USB hata modu aktif olmadığı için hepsi başarısızlıkla sonuçlandı.) Şimdi USB to USB connector siparişi verdim saate mouse bağlayabilmek için. (Saatin usb girişi farklı olduğu için, Son çarem öyle denemek) Tabi bir de forum'unuzun adminlerinin desteğini rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Çok spesifik bir konu ve spesifik bir sorun. Firmanın web sitesi var mı? Oraya e-posta gönderip sorabilirim.

Cihaz
Smart Watch DM98
DOMINO DM98 diye bakınca cihazın aynısı çıkıyor ancak klavuz veya cihazda DOMINO ismi geçmiyor.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Göz kanseri nedir?
    Kanser vücuttaki hücrelerin kontrolden çıkmaya başladığı zaman başlar. Vücudun hemen her yerinde bulunan hücreler kansere dönüşebilir ve vücudun diğer ...
  • Makyaj nasıl temizlenir?
    Makyaj pek çok kadın için vazgeçilmezdir. Bazen kadınlar makyajlarını temizlemeye üşenir ve bunun bir problem olmayacağını düşünürler. Oysa ki bu büyü ...
  • Güneş gözlüğü seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
    Günümüzde pek çok insan, güneş gözlüklerini daha çok şık görünebilmek ve günlük kıyafetlerini tamamlamak için kullanıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi h ...