REKLAMLAR
REKLAMLAR

Smartwatch DZ 09 eşleştirme sorunu

Cihaz
ıphone 5s
MERHABA ben bu gunlerde populer olan smart watch dz 09 modelıllı bır saat aldım telefonum ıle eslesmesınde hıc sorun yok BT ıle eslesme yapıyorum yalnız androıd telefonlarda BT notifier uygulamasını uzak aygıta yukleyın dıyor ben androıd tel efon kllanmıyorum ıos kullanıyorum cıhazım ıphone 5s modelı nasıl bır uygulma ındırecegım mesajlardan yada dıger ozellıklerden yararlanacagım yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıdeden tesekkurler

REKLAMLAR

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Uygulama henüz olmadığı için eşleştirme sonrasında sınırlı sayıda özellikten yararlanılabiliyor gibi şu anda. Arama, telefon çağrı bildirimi alma, saatten müzik duraklatma / devam ettirme, rehbere erişim gibi özellikler kullanılabiliyor denmiş burada. Mesaj, bildirimlere erişim, kaybetme önlemi ve diğer araçlar BT Notifier uygulamasına ihtiyaç duyuyormuş.

Sonuç olarak beklemeniz gerekecek.

Cihaz
ıphone 5s
Uygulama henüz olmadığı için eşleştirme sonrasında sınırlı sayıda özellikten yararlanılabiliyor gibi şu anda. Arama, telefon çağrı bildirimi alma, saatten müzik duraklatma / devam ettirme, rehbere erişim gibi özellikler kullanılabiliyor denmiş burada. Mesaj, bildirimlere erişim, kaybetme önlemi ve diğer araçlar BT Notifier uygulamasına ihtiyaç duyuyormuş.

bt notıfıer de androıd cıhazlar ıcın deılmı ?

REKLAMLAR

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Evet BT Notifier Android'de var ama şu anda iOS versiyonu yok ya da o işi görecek başka bir uygulama yok görebildiğim kadarıyla.

Cihaz
ıphone 5s
Evet BT Notifier Android'de var ama şu anda iOS versiyonu yok ya da o işi görecek başka bir uygulama yok görebildiğim kadarıyla.
androıd wear farklı br uygulama mı pekı huseyın bey lınkı atıyorum

REKLAMLAR

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
androıd wear farklı br uygulama mı pekı huseyın bey lınkı atıyorum
Android Wear akıllı saatler için bir işletim sistemi yani Android'in akıllı saatler için hazırlanan versiyonu. Daha pahalı Samsung, Motorola, ASUS vb. üreticilerin akıllı saatlerinde yüklü. Bu saatte yok, o nedenle sizin işinize yaramaz bu linkini verdiğiniz uygulama.

REKLAMLAR

Pimus25

Üye
Cihaz
İphone 7

Hüseyin bey bende deDz09 var android olsun ios olsun hiç bri şekilde bluetooth bağlantısı yapılıp kullanılmıyor. Android sistemli telefonlarda sadece eşleşme oluyor ama başka bir şey olmuyor, ios sistemli telefonumda denedim eşleşme oluyor ama bağlantı kurmaya çalıştığımda desteklenmiyor hatası veriliyor. Bana bu konuda yardımcı olur musunuz lütfen

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi