Snapchat'te art arda video çekme sorunu

Cihaz
SAMSUNG GALAXY NOTE 3
SNAPCHATE GİRDİĞİMDE ARD ARDA VİDEO ÇEKEMİYORUM ACİL DESTEK ACİLL / ACİLL (SAMSUNG GALAXY NOTE3)

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
rehberimize şöyle bir not düşmüşüz:

"Snapchat ile daha önce video kaydedip paylaşmadıysanız birden fazla snap oluşturamıyorsunuz. Yani bu özelliği etkinleştirebilmek için 10 saniyelik bir video kaydedip hikayenizde paylaşmanız gerekecek. Videonun 10 saniyelik olmasına dikkat edin."

Bunu yaptınız mı?

Cihaz
SAMSUNG GALAXY NOTE 3
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
rehberimize şöyle bir not düşmüşüz:

"Snapchat ile daha önce video kaydedip paylaşmadıysanız birden fazla snap oluşturamıyorsunuz. Yani bu özelliği etkinleştirebilmek için 10 saniyelik bir video kaydedip hikayenizde paylaşmanız gerekecek. Videonun 10 saniyelik olmasına dikkat edin."

Bunu yaptınız mı?
Ben yaptım ama olmadı başka bi secenek var mi

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Göz kanseri nedir?
    Kanser vücuttaki hücrelerin kontrolden çıkmaya başladığı zaman başlar. Vücudun hemen her yerinde bulunan hücreler kansere dönüşebilir ve vücudun diğer ...
  • Makyaj nasıl temizlenir?
    Makyaj pek çok kadın için vazgeçilmezdir. Bazen kadınlar makyajlarını temizlemeye üşenir ve bunun bir problem olmayacağını düşünürler. Oysa ki bu büyü ...
  • Güneş gözlüğü seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
    Günümüzde pek çok insan, güneş gözlüklerini daha çok şık görünebilmek ve günlük kıyafetlerini tamamlamak için kullanıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi h ...