Advertisement

Solar Mobil Şarj Panelleri ile telefonunuzu güneşin olduğu heryerde şarj edin.

Gunesten

Üye
Katılım
21 Kas 2022
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Yer
Antalya
Cihaz
Oppo A15s
Merhaba, sizlere telefonlarınızı güneşin olduğu herzaman ve heryerde şarj edebileceğiniz bir teknolojiden bahsetmek istiyorum.

Solar mobil şarj panelleri evet şarj cihazı değil şarj paneli! Bu paneller ile güneşin olduğu her yerde kampta yürüyüşte denizde vb tüm alanlarda basit USB girişi ile kolayca telefonunuzu ve diğer cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.

Ürünleri incelemek, ürünler ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları doğrudan canlı destek ekibimize sormak bilgi almak ve satın almak için gunesten.net web sitemizi inceleyebilirsiniz.
Mobil Solar Şarj Panelleri, taşınabilir şarj cihazlarına(powerbank), akıllı telefonlara, tabletlere veya diğer USB cihazlarına doğrudan güneşten güç sağlayarak, geniş kullanım alanlı bir enerji çözümü oluşturur. TommaTech Mobil Solar Şarj Panelleri, şık ve kompakt görüntüyü, fonksiyonalite ile birleştirerek temiz ve sonsuz güneş enerjisinin kullanım alanlarını arttırıcı bir ürün olarak sunulmuştur. Kolay montaj özelliği ve özel tasarım askısıyla sizin için konforlu bir kullanım sağlar.
 Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst