Sony Xperia X Hediyeli Anketin Kazananı Belli Oldu

SaitG.

Üye
Katılım
29 Ağu 2016
Mesajlar
8
Mehmet Gündile, arkadaşımız kim acaba? En yüksek katilim Sony Xperia™ Ailesi grubunda gerçekleşti. Ve öyle bir üyemiz yok. Çekiliş ne nasıl neye göre yapıldı? Eminim ben dahil bir çok üyemiz bunu merak ediyor.


Neye göre hayırlı olsun sait? Grupta öyle bir üyemizi tanıyormusun? Değilsede helal olsun bize üye olmayan sony kullanicisina çıktıysa helal olsun diyecek birşey yok
Kardeşim muhtemelen belliydi zaten kazanan önceden, neyse tekrar hayırlı olsun ne diyelim :)
 

pamirkiziltug

Yönetici
Katılım
3 Ağu 2016
Mesajlar
7,617
Yaş
36
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Kardeşim muhtemelen belliydi zaten kazanan önceden, neyse tekrar hayırlı olsun ne diyelim :)
Yönetime gereksiz yere iftira atmayın. Hafta başında forum üyelerimiz için 20 adetlik 6000 mAh'lık powerbank hediyeli farklı bir etkinlik başlayacak. Sonrası için de çalışmalar sürüyor.

Siteyi büyüterek daha iyi bir noktaya getirmek hepimize bağlı. Sponsor firmalar adını binlerce kişiye duyurmak için bizi seçiyor. Destekleyerek ve art niyeti bırakarak bu güzel ortamı korumamız gerekiyor.

1200 küsür katılımcı arasından random.org ile çekiliş yaptık. Asıl ve yedek talihliyi tanımıyoruz. Muhtemelen 20 powerbank da bu şekilde olacak.

Farklı dağıtım şekilleri için önerilerinıze açığız. Dediğim gibi bu site ve forum Ahmet veya Mehmet'in değil, hepimizin.

Ortaya koyacağınız her fikri konuşabiliriz.
 
Katılım
24 Ağu 2016
Mesajlar
4
Kurallarınıza sayfanıza ve sponsporlarınıza saygı duyuyoruz. Türkiye'nin en büyük 18K sony kullanici fan grubuna sahibiz ve sizin bu etkinliğinizi Sponsorunuz araciliğiyla haber edilip destek katilim yapmamız rica edildi. Bizde bu güzel hediyeyi grubumuzdaki her hangi bir üyesine çıkmasını istedik 200 etkileşim alan bir gönderimizdi. Merak ettiğimiz ve anlayamadığımız şu; Sony Mobile'nin telefonunu hediye etme etkinliği düzenleyip ve türkiye'de 20K kullanici varsa hemen hemen bize üye olanlara çıkmıyor. Xperia kullanmak zorunda değil herkes katılabilir dediniz. İyi güzel ama 20K Sony Xperia™ Ailesi grubumuzdan olmayıp veya sony kullanmayan kişiye çıkıyorsa ben burda çok neden ararım. Diyecek birşey yok siz ve sponsorunuz bu şekil memnunsa ne mutlu devam edin. Biz destek vermiyor ve bundan sonra etkinliklerinizde katılacak olan arkadaşlara başarılar. Sizin bu çekiliş olayınız samimi gelmedi.
 

pamirkiziltug

Yönetici
Katılım
3 Ağu 2016
Mesajlar
7,617
Yaş
36
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Kime çıktığı konusunda fikrim yok. Asıl ve yedek talihlilere ulaşıp bilgilerini aldım. Dönüş sağladılar. Size de çıkabilirdi.

Siz katılmıyorsanız ve desteklemiyorsanız elbette saygı duyarız.

Dediğim gibi hediye dağıtımı konusunda fikir sunun, birlikte değerlendirelim.
 

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

  • Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...