REKLAMLAR

REKLAMLAR

Sony Xperia XA Ultra alınır mı?

REKLAMLAR

Ayberk

Yönetici
Şöyle anlatalım;

Sony'nin avantajı 3 GB RAM ve daha hızlı işlemci kullanması. Bu genel kullanımı olumlu yönde etkiler.

Ama işin detaylarına girersek Samsung'da şöyle avantajları var;

- 4G'de daha fazla band genişliği yani yüksek indirme hızı sunuyor.
-Piksel yoğunluğu yani renk kalitesi daha iyi.
-Kamera çözünürlüğü düşük fakat lens kalitesi daha iyi ki bu daha önemli.
-Pil ömrü daha uzun.

REKLAMLAR

Şöyle anlatalım;

Sony'nin avantajı 3 GB RAM ve daha hızlı işlemci kullanması. Bu genel kullanımı olumlu yönde etkiler.

Ama işin detaylarına girersek Samsung'da şöyle avantajları var;

- 4G'de daha fazla band genişliği yani yüksek indirme hızı sunuyor.
-Piksel yoğunluğu yani renk kalitesi daha iyi.
-Kamera çözünürlüğü düşük fakat lens kalitesi daha iyi ki bu daha önemli.
-Pil ömrü daha uzun.
Bende Xperia L var nerdeyse 4 yıldır, hala baya baya çalışıyor suan onu kullanıyorum lg G3 sürekli bozuluyordu bunu kullanıyordum o yüzden sony daha sağlam gibi geliyo samsung a5 2016 alırsam arkası cam ya kırılmasından falan korktum biraz bir de güncelleme olarak sony xa ultra 6.0 çıkıyormuş kutudan daha çok güncelleme alır diye düşünüyorum. Çok ısınıyor diyorlar o sıkıntı olabilir

evet eçkran biraz büyük geçenlerde ısındı ve kapanıp açıldı ara ara programlarda netts filan donma yaptı ve sonunda ekran titredi rengi soldu birden noldu anlamdım oysa daha bi buçuk ay kullanmıştım servise yolladım almayın xa ultra

Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8
Artı yönleri:
+Kamera bakımından tamam sony pek ön kameralara önem vermez ama bu cihazında iyi bir başarı elde etmiş.

Eksi yönleri:
-16 gb depolaması olması
-Parmak izi yok
-Birçok kullanıcı şebeke konusunda şikayetçi

Cihaz
iPhone 6s
6 inç cebe girmez patlar oturunca. hele yazın sadece kot cebinde of. ama bayansa çanta vb içinde taşınacaksa çok daha rahat

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Loading...

Aile Bilimi

• Patates köftesi tarifi
    Girdiği her yemeği güzelleştiren bir sebze olan patatesin, yapımı son derece pratik ama muhteşem lezzetli bir tarifiyle karşınızdayız. Tüm öğünlerini ...
  • Düz bir karın için nasıl beslenmeli?
    Düz bir karına sahip olmak genetik faktörler veya ilerleyen yaş sebebiyle hem erkek hem de kadınlar için hiç de kolay değildir. Özellikle yoğun iş ha ...
  • Sevgililer Günü’nde ne giymeli?
    Sevgililer Günü’nün gelmesiyle birlikte birçok kadını bu romantik günde ne giymeleri gerektiğiyle ilgili bir telaş sarar. Sürprizlerle karşılaşma iht ...
REKLAMLAR