REKLAMLAR

Sony Xperia XA Ultra için DRM anahtarı

Cihaz
j7
Merhabalar. İlk kez Sony Marka Telefon kullanıyorum. XA Ultra cihazımın bootloader kilidini açtım fakat root işlemini gerçekleştiremiyorum. Android 7.0 Nougat yüklü. Root yapamayınca Bootloader i yeniden kilitlemek istedim fakat Sony flash tool a girip BLU ya tıklayıp RELOCK yaptığımda onay veriyor olmuş gibi görünüyor ama olmuyor. Geri kilitleyemiyorum ve DRM anahtarı diye bir olay varmış anahtar gidince kamera kalitesi düşüyormuş onuda sonradan ögrendim kameramın kalitesinin düşmesini istemiyorum zaten kamerası için aldım telefonu. Konu ile ilgili Acli dönüşler yaparsanız sevinirim.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Alerjiyi nezle sanıp hafife almayın
    Bahar aylarında polenlerin havaya yayılmasıyla birlikte, alerjik hastalıklara bağlı bulgularda büyük bir artış yaşanır. Bahar alerjisi deyimi daha ço ...
  • Bu yaz Braun ile pürüzsüz geçecek!
    Braun Türkiye kadın kişisel bakım portfolyosundaki en yeni ürünleri ile yaza güzel ve pürüzsüz bir merhaba dedi Braun ev sahipliğinde M Gallery Ho ...
  • Domates nasıl saklanır?
    Domates, hem yemeklerin hem de günlük öğünlerimizde salataların vazgeçilmezidir. Dolayısıyla alışverişlerde miktar olarak fazla alınır. Fakat domates ...