REKLAMLAR
REKLAMLAR

Sony Xperia XA1 Ultra bir türlü açılmıyor

moltoviaxx

Üye
Cihaz
Iphone
Press and hold down the power for 10 seconds. Your device vibrates once. Depending on whether you wish to force the device to restart or shut down, proceed as follows. If you wish to force the device: Release the keys at this point

REKLAMLAR

YusufB3

Üye
Cihaz
Xiaomi Redmi 6
Sanırımm hatalı bir işlem yaptım ve şimdi telefonum açılmıyor. 5 second diyor sürekli kapanıp açılıyor. Flashtool ile stock rom yüklemeye çalışıyorum ama devices de G3221 dosyasını bulamadığı için yükleme iptal oluyor.Yardım ederseniz çok mutlu olurum. Yaklaşık 8 saattir bununla uğraşıyorum
Eğer telefon hic tepki vermiyorsa hard brick olmus teknik servise gonderin ama eger telefon isigi yaniyor ama acilmiyorsa soft brick olmus bunu odin ile formatlamak mumkun.

Cihaz
sony xperia xa1 ultra
Eğer telefon hic tepki vermiyorsa hard brick olmus teknik servise gonderin ama eger telefon isigi yaniyor ama acilmiyorsa soft brick olmus bunu odin ile formatlamak mumkun.
kardeş bende sadece bildirim ışığı yanıyor ve bilgisayara takınca bilinmeyen aygıt görüyor driver yüklü olmasına rağmen sence hangisi oldu hard mı soft mu ?

REKLAMLAR

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
kardeş bende sadece bildirim ışığı yanıyor ve bilgisayara takınca bilinmeyen aygıt görüyor driver yüklü olmasına rağmen sence hangisi oldu hard mı soft mu ?
Telefonu şarja bağla. Kapalı durumdayken şarj alıyorsa batarya doluyor ekranı gelir. Tam o sırada telefonu açmayı dene. Benim zenfone de açılmıyordu bu şekilde açıyordum. Root işleriyle uğraşırken böyle şeyler olabiliyor. Ayrıca recovery veya droidboot yaparak da açmayı deneyebilirsin. Biri güç+ses kısma diğeri güç+ses açma tuşlarıyla.

Cihaz
sony xperia xa1 ultra
Telefonu şarja bağla. Kapalı durumdayken şarj alıyorsa batarya doluyor ekranı gelir. Tam o sırada telefonu açmayı dene. Benim zenfone de açılmıyordu bu şekilde açıyordum. Root işleriyle uğraşırken böyle şeyler olabiliyor. Ayrıca recovery veya droidboot yaparak da açmayı deneyebilirsin. Biri güç+ses kısma diğeri güç+ses açma tuşlarıyla.
dediğinizi denedim olmuyor ayrıca telefonu sarja takınca batarya doluyor ekranı gelmiyor. telefon pc de takılı iken Xperia Companion programında telefonunuz kitlendi ekran kilidini açın yazıyor telefon kapalı normalde. ayrıca recovery modunda açılmıyor ses aç ve kapatma tuşlarına basılı tutarak denedim. droid boot hakkında hiç bir fikrim yok nasıl yapılıyor acaba.

REKLAMLAR

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Servise göndermekten başka çareniz kalmamış anlaşılan. Servise göndermenizi tavsiye ederim, cihazı kurcalarken daha fazla zarar verebilirsiniz. Droidboot zaten yapmışsınız ama işe yaramamış.

REKLAMLAR

Cihaz
sony xperia xa1 ultra
Servise göndermekten başka çareniz kalmamış anlaşılan. Servise göndermenizi tavsiye ederim, cihazı kurcalarken daha fazla zarar verebilirsiniz. Droidboot zaten yapmışsınız ama işe yaramamış.
boot loader silinmiş nasıl yüklerim bilginiz varmı .

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi