REKLAMLAR
REKLAMLAR

Sony Xperia XA1 Ultra bir türlü açılmıyor

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Boot Loader silinmesi? O nasıl oluyor daha önce hiç duymadım. Bootloader bir mod dur. Pc nin güvenli modu gibi bir özellik. Güvenli mod silinmiş diye bir olay gördün mü? Tam anlamadım sorunu. Dediğim gibi uğraşmayın bence kalıcı hasara yol açmayın en iyisi servis. Eğer ki varsayım telefonun boot özelliği silinmiş dahi olsa yapacak bir şey yoktur senin için. Yani yükleme ile olacak iş değil. Çünkü yüklemek bir araca yakıt doldurmak demektir. Ama senin aracının tekerleği yoktur. Yani yakıtla olacak iş değil tekerlek lazım onuda servis yapar. Bootloader yükleyemezsin.

REKLAMLAR

Cihaz
sony xperia xa1 ultra
Boot Loader silinmesi? O nasıl oluyor daha önce hiç duymadım. Bootloader bir mod dur. Pc nin güvenli modu gibi bir özellik. Güvenli mod silinmiş diye bir olay gördün mü? Tam anlamadım sorunu. Dediğim gibi uğraşmayın bence kalıcı hasara yol açmayın en iyisi servis. Eğer ki varsayım telefonun boot özelliği silinmiş dahi olsa yapacak bir şey yoktur senin için. Yani yükleme ile olacak iş değil. Çünkü yüklemek bir araca yakıt doldurmak demektir. Ama senin aracının tekerleği yoktur. Yani yakıtla olacak iş değil tekerlek lazım onuda servis yapar. Bootloader yükleyemezsin.
Bootloader, cihaz başlatıldığı sırada işletim sistemini yüklemeyi sağlayan bir programdır. işte benim cihazdan o silinmiş

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Tamam işte tekerleğin yoksa eğer yakıtla uğraşmanın mantığı yok. Servise gitmemekte bu kadar ısrarcı olma. Bir götür zaten inceleyip sana arızayı söyleyecekler ve bir fiyat verecekler. İlla yaptırmak zorunda değilsin. Çoğu servis ücretsiz arıza tespit yapıyor. En azından sorunun ne olduğunu söyleyeceklerdir. Yani cihazına hiçbir şekilde elektrik gitmiyorsa bizim burada yapacak elimizden gelen bir şey yoktur. Yani ışık yanıyor ama sistem elektrik almıyor. Belki bilmeden mekanik bir arızaya sebep oldun?

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi