REKLAMLAR

REKLAMLAR

Sony Xperia XA1'de root atma sorunu

Cihaz
Sony xperia xa1
Telefonumu rootlamak istiyorum fakat kingroot inmiyor başka yolu yokmudur
Yapmam gerek lutfen acil cevap verin

REKLAMLAR

Cihaz
XA1
Telefonumu feda edeceğim bu hafta sonu. Eğer olumlu sonuç gelirse rehber yapacağım. Olumsuzsa uğraş dur :)

REKLAMLAR

Cihaz
XA1
Evet. Bootloader açtım. Kernel ve Recovery'de flashlayabildim. Fakat prerooted olan bir ROM'u ne yaptım ne ettimse kuramadım. Yaklaşık üç günde sadece kernel flashlamayı başarabildim. Root için herhangi bir dosya yok. Şubat ayında XDA üzerinde açılan bir konuda ultra zeki vatandaş geçen sene başında çıkan bir yazılıma göre Kernel ve Recovery paylaşmış. ROOT dosyalarının tamamı bu saçma konuya yönlendiriliyor.
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
Ayrıca buradaki
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
kernel dosyası rahatlıkla atılyor fakat rom kurma yerini bir türlü anlamadım. Zaten TWRP sd card'ı görmüyor. Birde onunla uğraştım saatlerce yine görmedi. Backup yapıp indirilen dosyları mı değişeceğim bir türlü anlamadım. YAni dostlar en son yine bootloop oldu ve stock fw yüklemek zorunda kaldım. Bu işin peşini bırakmayacağım. Hayatımda gördüğüm en saçma olay şu cihazı root etmek. Bakalım sonu ne olacak. Ha niye tutturuyorum root için. Kendimce belli başlı sebeplerim var....

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 5)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Evde zeytin ağacı nasıl yetiştirilir?
    Sağlıklı beslenmeye verilen önemin gitgide artmasıyla tükettiğimiz gıdaların organik olmasına daha da özen gösteriyoruz. Organik beslenmenin bir yolu ...
  • Pronovias 2019 koleksiyonunu sunuyor
    Pronovias tasarım direktörü Hervé Moreau, 2019 için vücudu saran modeller zarif kumaşlar, nazik ve göz alıcı çiçek desenlerini tercih ediyor Geli ...
  • Embriyo transferi sonrasında ne yapmalıyım?
    Tüp bebek tedavisi gören her hasta için, embriyo transfer işlemi, tedavinin en stresli ve heyecanlı işlemidir. Haftalar süren ilaç kullanımı ve takip ...