Sony Xperia XA1'e root atma ve TWRP Recovery yükleme

massy

Üye
Cihaz
xperia
Elinde falan patlayamaz. Flash

Elinde kalması mümkün değil. Flashtool ile kolayca stock rom flashlayabilirsin.
Mümkün çünkü elimde kaldı
Flashtool ile stock rom atmasını biliyorum ama yazılan işlemleri yaptıktan sonra açılışta ' your device has been unlocked and can't be trusted ' verdi bootloader açık olduğu için bu uyarıyı veriyormuş sonra dahada açılmadı telefon stock rom da olmadı çok uğraştım baktım olmuyor mecbur servise verdim

zyxnor

Üye
Cihaz
XA1
Mümkün çünkü elimde kaldı
Flashtool ile stock rom atmasını biliyorum ama yazılan işlemleri yaptıktan sonra açılışta ' your device has been unlocked and can't be trusted ' verdi bootloader açık olduğu için bu uyarıyı veriyormuş sonra dahada açılmadı telefon stock rom da olmadı çok uğraştım baktım olmuyor mecbur servise verdim
Ya kullandığın rom hatalıdır yada rom yükleme aşamasında hata yapıyorsundur. Defalarca iki Sony cihazım boot loop'ta kaldı. Yani o "your device has been unlocked and can't be trusted" kısmında kalıyordu. İki hatta üç gün uğraşıp hallettiğimi bilirim. Servis kimbilir kaç para alacak. Rom işi riskli iştir. Burada çok çok önemli olan kısım uygun versiyon ve o versiyona uygun doslyalar. Muhtemelen sen A.45.4.XX gibi bir sürüme A.46.5.XX sürüm Root'unu atmaya çalıştın ve böyle oldu. Geçmiş olsun.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.