Sony Xperia XZ Android 8.0 güncellemesi sonrasında açılmıyor

REKLAMLAR

Cihaz
sony xperia xz
yeni gelen android 8.0.0 oreo yazılım güncellemesini telefonuma saat 16.00 da yükledim.Yükleme bitmesine rağmen telefonumu saatlerdir açamıyorum.

REKLAMLAR

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Şarja takınca LED yanıyor mu? Güç tuşuna basınca telefon herhangi bir tepki veriyor mu?

Cihaz
sony xperia xz
Şarja takınca LED yanıyor mu? Güç tuşuna basınca telefon herhangi bir tepki veriyor mu?
şarja takınca led ışığı yanıyor.Normal olarak açılıyor şifreyi istiyor giriyorum.tekradan kapatıp tekrar açıyor ve yine şifre istiyor.bu işlemi belki de 20 kez yaptım

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Ekran kilidini çözer çözmez kendini mi kapatıyor? Duruma göre sıfırlama yapacağız çünkü ve içindeki veriler önemli mi?

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 3)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Tuzlama sardalya tarifi
    Gümüş renginde, pullu ve küçük kemikli bir balık olan sardalya hamsigiller familyasının bir üyesidir. Sardalya kiremit üzerinde, mangalda, tavada, fı ...
  • D vitamini eksikliği nasıl giderilir?
    En önemli kaynağı güneş olan D vitamini insan vücudu için son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olmamıza rağmen halkımızda D vitamini eksikliği ol ...
  • Mobil sağlık uygulamaları
    Akıllı telefonlar farklı uygulamalarıyla hayatlarımızda geniş bir yer kaplıyor. Bunların içinde en önemli olanlarından biri de “Mobil Sağlık Uygulama ...