Advertisement

Sony Xperia XZ Premium root atma sorunu

oldnewend

Üye
Cihaz
Sony Xperia xz f3881
Selam, cihazım sony xperia xz premium. Version 8.0.0 olduğu için, hiç bir şekilde root işlemini gerçekleştiremedim. Denemediğim yol, izlemediğim video kalmadı. Birebir bu cihazı rootlamayla ile ilgili bir içeriğe ulaşamadım. Bilgisayar yolu ile yardımcı proğram ve materyaller kullanılarak twrp dosyaları, yüklenerek root işlemi tamamlanıyor sanırım. Bilmediğim için yanlış dosya yükleyip telefonu hard brick yapıp kitlemek istemedim. Siz değerli yetkililerden, mümkün ise nasıl rootlayacağım konusunda yardım rica ediyorum.

Sony Xperia xz premium
Version 8.0.0
Model : f3881

telefonkurdu

Yönetici
Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Buraya tıklayarak ilgili makaleye ulaşabilirsiniz. İngilizce sayfa ama çeviri yaparak adımları gerçekleştirebilirsiniz, tane tane anlatılmış ve indirme linkleri de konu içerisinde mevcut. Bir bakın bence.

oldnewend

Üye
Cihaz
Sony Xperia xz f3881
Buraya tıklayarak ilgili makaleye ulaşabilirsiniz. İngilizce sayfa ama çeviri yaparak adımları gerçekleştirebilirsiniz, tane tane anlatılmış ve indirme linkleri de konu içerisinde mevcut. Bir bakın bence.

Yoğunluğunuz arasında, geri dönüş yapıp ilgilendiniz, başta siz olmak üzere diğer tüm yönetici ve üyelerine alakanızdan dolayı teşekkür ederim. Belirtmiş olduğunuz şekilde tüm adımları tek tek uygulayacağım. İyi çalışmalar.

netuhafgun

Üye
Cihaz
Bilgisayar
Sony Cihazlara Root atılınca Orijinalliği bozuluyor. Dikkatli olmanızı öneririm.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.