Sony Xperia Z5'de Wi-Fi sorunu ve kendi kendine kapanma

1.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
REKLAMLAR

Cihaz
Sony Xperia z5
Üç gün önce Sony Xperia z5 aldım WiFi bazen ağları görmüyor. Tekrar başlayınca düzeliyor bağlanıyor. Bazen telefonun hızına yetişemiyorum bazen de İnternet hızı 26kb lere kadar düşüyor durup dururken sonra bi zaman düzeliyor ağa reset vesaire hepsini yaptım sabit ip de aradım ama canı isterse düzeliyor movie creator 4.7.b.1.3 versiyon ile düzelmiş forumda okuduğum kadarıyla apk olarak indirdim onu kurdum yine düzelmedi. Bir de genelde %100-%80 arasında bi kapanma Söz konusu masada durup dururken Bi anda kapanıyor kırmızı ışık yanıp sönüyor ve yeniden başlıyor pin kodu falan sormuyor. Telefona yazılım atıldı online Sony sitesinden ama. Hiçbir değişiklik olmadı. Denemeye devam ediyorum bazı şeyleri simkart ile alakalı bir durum olabilir mi acaba dün mobil veri kapayıp sadece wifi açınca bi süre hiç sorun yaşamadım bugün şarj %80e düşene kadar üç dört defa reset attı telefon elimde şu an %42 bi kapanma olmadı %80 şarj etme gibi şeylerde okudum bunları yaşayıp düzelebilen varsa çok dua edicem. Resimlerin biri htc desire 820 diğeri benim telefon testi aynı anda üst üste yaptığımda 6mb'e kadar çıktığını gördüm

IMG-20181130-WA0004.jpg Screenshot_20181130-193800.png

REKLAMLAR

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Eğer sorun bir hafta kadar daha devam ederse servisle görüşmende fayda var. Pil ile ilgili bir sorun olabilir gibi ama bir hafta kadar pilin oturmasını beklemeliyiz.

Cihaz
Sony Xperia z5
Sonynin saçmaladığı bi olay var pili %80 doldurup %100 gösteriyor pil ömrünü uzatma amaçlı kapalı şarj ederek onu iptal ettim şimdi bi tık daha iyi gidiyor pili bir kere kapandı şimdilik yarı şarjda ama wifi olayını onarma ile denicem pc bağlantısı ile modemin yanına koyunca 22mb hız gördüm ama üç metre ileride çekmiyor bulmuyor ağları

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Bence servise gönderin. Çünkü Wi-Fi bile başlı başına bir sorun gibi şu an.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 3)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Tuzlama sardalya tarifi
    Gümüş renginde, pullu ve küçük kemikli bir balık olan sardalya hamsigiller familyasının bir üyesidir. Sardalya kiremit üzerinde, mangalda, tavada, fı ...
  • D vitamini eksikliği nasıl giderilir?
    En önemli kaynağı güneş olan D vitamini insan vücudu için son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olmamıza rağmen halkımızda D vitamini eksikliği ol ...
  • Mobil sağlık uygulamaları
    Akıllı telefonlar farklı uygulamalarıyla hayatlarımızda geniş bir yer kaplıyor. Bunların içinde en önemli olanlarından biri de “Mobil Sağlık Uygulama ...