REKLAMLAR
REKLAMLAR

Sony Xperia Z5'i en son Android sürümüne güncelleme

xEmrullahx

Yasaklandı
Üye
Cihaz
sony xperia z5
kolay gelsin. sony xperia z5 telefonum var. ocak 2018 de servise vermiştim batarya değişimi için.
her neyse servis bataryayı değiştirdi. fakat telefonu verdiğimde android sürümü 7.1 falandı. cihazı aldığımda andoid 5.1 lolipop görünüyordu.
ama sistem güncellemesine girdiğim zaman da en son güncelleme mevcut yazıyor. ilk zamanlarda çok dikkate almamıştım. şimdi cihazı sıfırladım. android 7.1 e nasıl geçireceğimi arıyordum.
sony xperia companiona da bağladım güncelleme yapmıyor.
yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum.

umarım çözebiliriz. canlı destek uzmanı Can DOĞRULU ya teşekkürler.

ekran görüntülerini de ekledim. yardımcı olması için

Screenshot_2018-08-25-15-27-58.png Screenshot_2018-08-25-15-28-17.png

REKLAMLAR

yasari

Üye
Cihaz
SONY XPERİA Z5
kolay gelsin. sony xperia z5 telefonum var. ocak 2018 de servise vermiştim batarya değişimi için.
her neyse servis bataryayı değiştirdi. fakat telefonu verdiğimde android sürümü 7.1 falandı. cihazı aldığımda andoid 5.1 lolipop görünüyordu.
ama sistem güncellemesine girdiğim zaman da en son güncelleme mevcut yazıyor. ilk zamanlarda çok dikkate almamıştım. şimdi cihazı sıfırladım. android 7.1 e nasıl geçireceğimi arıyordum.
sony xperia companiona da bağladım güncelleme yapmıyor.
yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardımcı olmalarını rica ediyorum.

umarım çözebiliriz. canlı destek uzmanı Can DOĞRULU ya teşekkürler.

ekran görüntülerini de ekledim. yardımcı olması için

Ekli dosyayı görüntüle: 2865 Ekli dosyayı görüntüle: 2866
Boot Loader kilidi açılmış olabilir. BL kilidini Flashtool ile kapatıp resetleyin ve tekrar güncellemeyi deneyin...

ysnbsgl

Üye
Cihaz
Sony Z5
Patch edilmis bootloader kurun sorununuz düzelecektir eger Boot Loader kilidi aciksa.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Şu anda çevrimiçi