Svmsung j7 primee telefonum jarz islemi durduruldu diyor isisi dusuk diyorr nasil geçerrrr lutfen yardim edin

helpmee

Üye
Cihaz
Svmsung j7 prime
Svmsung j7 prime telefonum ama isisi dusuk diyor jarz islemi durduruldu diyorr nasil giderrr lutfen yardim edin

Cihaz
Samsung Galaxy Note 4
Bu hatayı almak için çevrimiçi olabilir veya sizin için düzeltebilmeleri için yayıncıya bildirebilirsiniz. Ve lütfen müzik dinlemek ve ücretsiz zil sesleri indirmek için web sitemi ziyaret edin. bruitages gratuits mp3

Cihaz
iphone
Sarj aletinden yok kablodan diyenlere aldanma sen. Telefonun sarj devresi sikintili. Benim note 3 telefonumda da ayni sikinti var Şu an powerbank ile doluyor ama prizde doluyor diyip dolmuyor azaliyor. Sarj soketinden olma ihtimali de var. Otg kablosundan enerji verir telefon sokette teller temaz ekmdiyor ile kendi kendini sarj ediyor gibi oluyordur. Ama ilk olarak komple formaltamayi dene sonra olmadi servise gotur durumu izah et powerbank i da yanina al sarjini da al goster orda iki gun sonra birseyi yok diyip gel al demesinler

Cihaz
iphone
Sarj aletinden yok kablodan Tutuapp 9Apps Showbox diyenlere aldanma sen. Telefonun sarj devresi sikintili. Benim note 3 telefonumda da ayni sikinti var Şu an powerbank ile doluyor ama prizde doluyor diyip dolmuyor azaliyor. Sarj soketinden olma ihtimali de var. Otg kablosundan enerji verir telefon sokette teller temaz ekmdiyor ile kendi kendini sarj ediyor gibi oluyordur. Ama ilk olarak komple formaltamayi dene sonra olmadi servise gotur durumu izah et powerbank i da yanina al sarjini da al goster orda iki gun sonra birseyi yok diyip gel al demesinler

Şu anda çevrimiçi