REKLAMLAR

Telefonda bilgisayar oyunu oynama

Cihaz
Xiaomi redmi 5 plus 64 gb
Merhaba,
2 senedir forumları bırakmıştım PC olmadığı için buraya yeni kayıt oldum ama konumuz bu değil

Benim sormak istediğim şu aslında başlıkta da belirttiğim üzere telefonuma Wolfteam gibi büyük boyutlu bir exe dosyasını indirip nasıl açabilirim
Ve bu açma işlemi gerçekleşir gerçekleşmez hangi adımları izlemeliyim LCD TV ye yansıtabilmek için gerçekten çok merak ediyorum

Telefon özellikleri
Xiaomi redmi 5 plus 64 GB
4 gb rem
625 octa core işlemci
2 GHz hız
8 çekirdek

REKLAMLAR

Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8 - General Mobile GM 9 PRO
Böyle yapacağınıza PC'nizi bir kablo yardımıyla TV ekranına bağlayın ve klavye mouse'unuz ile birlikte oyunun tadını çıkartın. Hem bu sayede telefonunuz şarj'a takılı kalmaktan ve batarya ömrünü kısaltmaktan kaçınmış olur.

Cihaz
Böyle yapacağınıza PC'nizi bir kablo yardımıyla TV ekranına bağlayın ve klavye mouse'unuz ile birlikte oyunun tadını çıkartın. Hem bu sayede telefonunuz şarj'a takılı kalmaktan ve batarya ömrünü kısaltmaktan kaçınmış olur.

Hocam konuyu anlatamadım galiba PC yok !!!

sadece PC oyunu olan Wolfteam gibi büyük boyutlu bir exe dosyası nı telefonuma nasıl yükleyebilirim

Yer
İzmir
Cihaz
Öncelikle
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
indirmen gerekiyor, ardından oynamak istediğin oyunu programa uygun indirme uzantısını bularak program aracılığıyla indirebilirsin.

Cihaz
Öncelikle
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
indirmen gerekiyor, ardından oynamak istediğin oyunu programa uygun indirme uzantısını bularak program aracılığıyla indirebilirsin.

Hocam sağolun ilginiz için otg kablosu siparişi vermiştim elime ulaşır ulaşmaz sonucu yazarım ve ayrıca video çekip linki paylaşırım

Yer
İzmir
Cihaz
Rica ederim bu arada bildiğiniz üzere PC oyunlarının çakmalarını mobil platforma taşıyorlar League Of Legends'in falan var mesela, telefonu konsol gibi kullanıp ekranı gene TV ekranından da izleyebilirsiniz vb.. eğer indiremezseniz yani Play Store'dan PC oyunlarına benzer oyunları indirip bu tarz birşey de yapabilirsiniz

Cihaz
Rica ederim bu arada bildiğiniz üzere PC oyunlarının çakmalarını mobil platforma taşıyorlar League Of Legends'in falan var mesela, telefonu konsol gibi kullanıp ekranı gene TV ekranından da izleyebilirsiniz vb.. eğer indiremezseniz yani Play Store'dan PC oyunlarına benzer oyunları indirip bu tarz birşey de yapabilirsiniz
O konuyu da düşünmüyor değilim PC oyunlarının mobil platformları na taşınması daha iyi olur bence hem bu sayede VR gözlüğü ile de daha iyi oyun deneyimi oluşturulabilir yanlışım varsa düzeltin

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 1)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Alerjiyi nezle sanıp hafife almayın
    Bahar aylarında polenlerin havaya yayılmasıyla birlikte, alerjik hastalıklara bağlı bulgularda büyük bir artış yaşanır. Bahar alerjisi deyimi daha ço ...
  • Bu yaz Braun ile pürüzsüz geçecek!
    Braun Türkiye kadın kişisel bakım portfolyosundaki en yeni ürünleri ile yaza güzel ve pürüzsüz bir merhaba dedi Braun ev sahipliğinde M Gallery Ho ...
  • Domates nasıl saklanır?
    Domates, hem yemeklerin hem de günlük öğünlerimizde salataların vazgeçilmezidir. Dolayısıyla alışverişlerde miktar olarak fazla alınır. Fakat domates ...