Türk Telekom bedava internet

bilisimler

Üye
Türk telekom bedava internet nasıl yapabilirim bu konuda bilgisi olan arkadaş varmı?

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Şimdi şöyle izah etmeye çalışayım: Böyle bir şey var mı? Var. Oluyor mu gerçekten. Evet oluyor. Fakat kiminde oluyor, kiminde olmuyor vb. İllegal bir konu olduğu için bunun yöntemlerini burada ele almayalım ancak biliyorsun ki internet derya deniz. Biraz gezindiğinde zaten karşına çıkacak. Farklı konularda ise her zaman yardım etmeye hazırız. :)

GoldenPick

Üye
Aslında ek pakedin interneti olarak alabiliyorsun ben o şekilde bir kez almıştım sonra da interneti kullanıp paketi iptal etmiştim

rootist

Üye
güzel bir konuya değinmişsiniz genelde özel günlerde kampanya yapıyorlar. ile birçok paketi kullanabiliriz.

mustafa57

Üye
Şöyle yapabilirsiniz fraud bir uygulama faturalı hattınız varsa ve sozlesmeniz yoksa, müşteri hizmetlerinden taahhütlü bir paket tarife alın ve paketi alır almaz sözleşmenin iptalini sağlayın böylelikle bedava internet hakkınız olur ve ücret ödemezsiniz

onurduran

Üye
Cihaz
iPhone 6s
bedava sirke baldan tatlıdır diyosun ama değmeyebilir

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...