Türk Telekom İnternet Fiyat Ve Performansı

Bir zamanlar bende Türk Telekom kullanıyordum hızından açıkcası çok memnundum ama çekim kalitesi çoğu yerde düşüktü. Bana göre 4.5G'de rakip tanımaz ciddi anlamda çok hızlı interneti vardı. Başka bir operatöre geçtim ama inanın hiç mutlu değilim tekrar Türk Telekoma geri dönmeyi düşünüyorum hem hesaplı hemde interneti hızlı.

BurakUtas

Üye
Geçen asansörde kaldık 3 kişi. 2 kisinin Turkcelldi birimizin Turk Telekom. Türk Telekom ile arayabildik birilerini.

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Bu performans olayı konuma göre oldukça farklılık gösterebiliyor. Ben de Türk Telekom kullanıcısıyım, bir yıl boyunca her gün geçtiğim caddede telefonla konuşurken bırakın interneti telefon görüşmesinin düzenli olarak haftada birkaç defa kesilmesi söz konusuydu. Ama 1-2 km uzakta internet hızı oldukça tatmin ediciydi. TT'nin performans / fiyat oranı çok yüksek paketleri olduğu açık üstelik müşteri hizmetleri neredeyse her ay bir üst paket teklifi yapıyor makul fiyatlara.

Yer
İstanbul
İnternet performansının konuma ve o anki yoğunluğa göre değiştiğini göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Kıyaslama açısından Türkiye geneli ortalamalara bakılabilir. Mikro ölçekli ölçümler doğru sonuç vermeyecektir.

Yer
Kayseri
her ilde değişiyor çekim gücü kayseride yaşıyorum yazdıklarınızı okudum çekim 4,5 g hepsinden iyi diğe ama burda hiç bir işe yaramıyor şehir merkezinde bile çekmiyor binalarda çekmiyor köylere hiç girmiyorum bile kayseri den ankaraya giderken 2 saat boyunca telefon hiç çekmiyor tren yolundan yani ile göre seçmek lazım operatörü

pixelboy17

Üye
Cihaz
LG G4
ben şikayetçiyim türk telekom aldığıma ama degişir tabi ki.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...